Home Kategorie Poruszające Rosjanie zastrzelili 4-osobową rodzinę z dzieckiem. Chłopiec miał 11 lat.

Rosjanie zastrzelili 4-osobową rodzinę z dzieckiem. Chłopiec miał 11 lat.

Rosjanie zastrzelili 4-osobową rodzinę z dzieckiem. Chłopiec miał 11 lat.

Rosjanie mimo apelów płynących z całego świata nadal mordują cywilów. Tym razem mamy do czynienia z kolejną okrutną i brutalną tragedią, która dotknęła mieszkańców Ukrainy.

Tym razem wroga armia zastrzeliła czteroosobową rodzinę w wiosce Zawody w rejonie iziumskim, która znajduje się w rejonie Charkowskim. To kolejne brutalne działanie Rosjan.

Wojna w Ukrainie prowadzona jest bez żadnych zasad. Atakowani są wszyscy, kobiety, dzieci, seniorzy. Ostrzeliwane są szpitale, giną niewinni ludzie, tragedia goni tragedię.

– „Rosjanie zabili już 109 dzieci na terenie Ukrainy i nadal otwierają ogień w kierunku cywilów. – Wzywamy dorosłych z całego świata, by stanęli jak jedna tarcza, by bronić ukraińskich dzieci i dać im przyszłość” – zaapelował mer Lwowa.

Biuro prasowe prokuratury obwodu charkowskiego podało do informacji publicznej, że czteroosobowa rodzina zginęła w piątek w wyniku ostrzału przez wojska rosyjskie wioski Zawody w rejonie iziumskim w obwodzie charkowskim. Niestety śmierć poniósł również 11-letni chłopiec.

W wyniku ostrzału z baterii artyleryjskich zniszczony został dom, w którym znajdowała się rodzina: mężczyzna, 2 kobiety i dziecko. Cała rodzina poniosła śmierć na miejscu. To naprawdę przykre co się dzieje.

Pilne! Dania chce wysłać żołnierzy na Ukrainę.

Źródło: radiozet.pl

 

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
Oferta zakończona!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz