Home Kategorie News Putin „do odstrzału”. Prezydenta Rosji może spotkać „bezlitosny wypadek”.
25.31K

Putin „do odstrzału”. Prezydenta Rosji może spotkać „bezlitosny wypadek”.

Putin „do odstrzału”. Prezydenta Rosji może spotkać „bezlitosny wypadek”.

Wojna na Ukrainie ukazała, jak słaba jest Rosja. Planując inwazję Putin „słyszał to, co chciał usłyszeć”. Służby zakłamywały raporty, bo bały się przekazać prawdę. Z tego względu prezydent Rosji ma być wściekły i przeprowadzać czystki w FSB.

Działania Putina i skutki sankcji sprawiły, że elity rosyjskie miały zacząć rozważać „warianty odsunięcia przywódcy na boczny tor”. Agencja UkrInform doniosła, powołując się na ustalenia Głównego Zarządu Wywiadowczego ukraińskiego Ministerstwa Obrony, że pod uwagę brane są także rozwiązania siłowe, nazywane eufemistycznie „bezlitosnym wypadkiem”.

Rosyjska propaganda głosi, że Rosjanie masowo popierają inwazję na Ukrainę. Ta z kolei ma toczyć się zgodnie z planem Putina, który dąży do zjednoczenia terenów należących kiedyś do ZSSR.

Nieoficjalnie mówi się, że przeciwko Putinowi mogą wystąpić rosyjskie elity z dyrektorem FSB Ołeksandrem Bortnikowem na czele. Głównym celem ma być dla nich ratowanie Rosji przez „przywrócenie więzi gospodarczych z Zachodem, które zostały przerwane przez wojnę w Ukrainie”.

Bortnikow miał według Głównego Zarządu Wywiadowczego ukraińskiego Ministerstwa Obrony wypaść ostatnio z łask Putina. Szef FSB miał zostać obwiniony za „fatalną opieszałość w wojnie z Ukrainą”.

Ukraińcy donoszą, że Rosjanie rozważają odsunięcie Putina od władzy na drodze pokojowej, przez pozbawienie go stanowiska, lecz także poprzez „bezlitosny wypadek”, który może mu się przytrafić, jeśli sytuacja Rosji na arenie międzynarodowej ulegnie dalszemu pogorszeniu.

Rosyjski czołg ostrzelał dom seniora. Nie żyje 56 osób.

Źródło: UkrInform

Skok ze spadochronem w tandemie
Skok ze spadochronem w tandemie
749,99 zł
890,00 zł
360 dni
do końca oferty!
Skok ze spadochronem w tandemie dla 1 osoby od 749,99 zł i więcej w Sky Camp Spadochronowym Klubie Sportowym

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz