Home Kategorie Poruszające Podczas koncertu TVN „Razem z Ukrainą” zebrano 5 milionów złotych.

Podczas koncertu TVN „Razem z Ukrainą” zebrano 5 milionów złotych.

Podczas koncertu TVN „Razem z Ukrainą” zebrano 5 milionów złotych.

W czasie koncertu charytatywnego Grupy TVN Discovery „Razem z Ukrainą” zebrano około 5 milionów złotych, które wpłyną na konto Polskiej Akcji Humanitarnej. To naprawdę piękny gest.

Wydarzenie transmitowano w TVN, Player.pl i kilkudziesięciu stacjach na świecie. To wydarzenie odbiło się naprawdę szerokim echem niemal na całym świecie, co nas cieszy.

Koncert „Razem z Ukrainą” odbył się w niedzielę 20 marca na scenie łódzkiej Atlas Areny.

– „Wystąpiły na nim największe gwiazdy polskiej oraz ukraińskiej sceny muzycznej. Wśród nich: Vito Bambino, Krzysztof Zalewski, Igo, Daria Zawiałow, Stanisław Soyka, Anita Lipnicka, Kayah, Natalia Przybysz, Maciej Musiałowski, Tomasz Ziętek, Tina Karol, Dagadana, Jerry Heil i Daria Psekho. Koncert poprowadzili prezenter Marcin Prokop i pochodząca z Ukrainy dziennikarka Alina Makarczuk.” – napisano na portalu wirtualnemedia.pl.

Sam koncert rozpoczął występ 7 letniej Amelii Anisowicz, która zaśpiewała hymn Ukrainy.  Jej poruszające nagranie „Mam tę moc” z ukraińskiego schronu trafiło do milionów ludzi na całym świecie. Przed wydarzeniem TVN puścił charytatywny 10 minutowy blok reklamowy z którego zebrano 850 tysięcy złotych. A reklamodawcy, którzy przyłączyli się do akcji to między innymi: Biedronka, , Play, mBank, Media Expert, Santander, Kamis, Recordati, Toyota, Lipton, Łomża, Dolina Noteci, Polpharma, Iglotex, Garmin, Kujawski.

Ukraina odrzuca żądania Rosji. „Nie ma mowy. Zostaliśmy oszukani”.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Groupony na całe menu
Groupony na całe menu
6,00 zł
10,00 zł
Oferta zakończona!
Polska kuchnia: 7,50 zł za groupon wart 10 zł i więcej do wydania na całe menu w Bistro 14 w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz