Home Kategorie Poruszające Ukraina! Rosyjski żołnierz rozstrzelał ojca na oczach jego 14-letniego syna.

Ukraina! Rosyjski żołnierz rozstrzelał ojca na oczach jego 14-letniego syna.

Ukraina! Rosyjski żołnierz rozstrzelał ojca na oczach jego 14-letniego syna.

– „Żołnierz zaczął strzelać do taty. Upadł. Potem zaczął strzelać do mnie” – relacjonował 14-latek. Na jego oczach, rozstrzelano ojca chłopca.

– „Wielodzietna rodzina Neczepurenko mieszkała w Buczy; najmłodszy z trzech synów – Jura – niedawno skończył 14 lat” – napisano na FB. To jego rodzinę spotkała ta przykra historia.

– „Jechaliśmy rowerami, kiedy zza budynku wyszedł rosyjski wojskowy. Zatrzymaliśmy się, podnieśliśmy ręce, powiedzieliśmy, że nie mamy broni. Ale żołnierz zaczął strzelać do taty. Upadł. Potem żołnierz zaczął strzelać do mnie, dwie kule trafiły w rękę. Upadłem na ziemię. Żołnierz jeszcze strzelił w kaptur, ale kula nie trafiła w głowę” – opowiedział Jura.

Chłopiec leżał kilka minut na ziemi, a kiedy Rosjanin odszedł, 14-latek pobiegł do najbliższego schronienia. Rodzina przez dwa dni nie mogła zabrać zwłok ojca.

– „Trzech moich synów zostało bez ojca. Zrozumiałam, że muszę ratować dzieci i siebie. Poinformowano nas, że 19 marca będzie zielony korytarz, ale do miejsca zbiórki trzeba było dostać się na własną rękę. Szliśmy tą samą ulicą, na której rozstrzelali mojego męża. Szliśmy i każdej sekundy modliliśmy się o swoje życie. Słyszeliśmy obok wybuchy, zatrzymywali nas rosyjscy zabójcy. Szliśmy i co kilka sekund żegnaliśmy się z życiem”  – mówi matka chłopca.

Pilne! Białoruskie służby zaatakowały Polską straż graniczną.

Źródło: RMF24.pl

Bilety do strefy basenowej i spa w Gorącym Potoku w Szaflarach
Bilety do strefy basenowej i spa w Gorącym Potoku w Szaflarach
29,00 zł
39,00 zł
78 dni
do końca oferty!
Bilety do strefy basenowej i spa w Gorącym Potoku w Szaflarach (do -25%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz