Home Kategorie Poruszające Pijany rosyjski żołnierz zgwałcił Ukrainkę. Wcześniej zabił jej męża.

Pijany rosyjski żołnierz zgwałcił Ukrainkę. Wcześniej zabił jej męża.

Pijany rosyjski żołnierz zgwałcił Ukrainkę. Wcześniej zabił jej męża.

Ukraińscy prokuratorzy poszukują rosyjskich żołnierzy, którzy są odpowiedzialni za gwałt i zabójstwo w obwodzie kijowskim. Jeden z nich miał zamordować mężczyznę w okolicach Browarów i zgwałcić wraz z kolegą żonę ofiary.

W jednej z miejscowości niedaleko Browarów rosyjski żołnierz miał wejść do domu i zabić nieuzbrojonego właściciela. Później wraz z kompanem zgwałcili żonę ofiary, grożąc jej bronią i przemocą. Żołnierze Putina straszyli też obecne na miejscu dziecko.

Prokuratorzy rozpoczęli śledztwo w tej sprawie i poszukują sprawcy zbrodni. O poszkodowanych cywilach informuje również Biuro Praw Człowieka ONZ. We wtorek podało, że zweryfikowało na Ukrainie śmierć 953 cywilów od początku rosyjskiej inwazji na ten kraj, w tym 78 dzieci. 1557 osób zostało rannych.

– „Uważamy, że rzeczywiste liczby są znacznie wyższe, szczególnie na obszarach niekontrolowanych przez ukraiński rząd, ponieważ informacje z niektórych miejsc, w których toczyły się intensywne walki, są opóźnione, a wiele doniesień wciąż czeka na potwierdzenie” – podała organizacja.

ABW zatrzymała Polaka. Szpiegował na rzecz Rosji.

Piękna skóra - 2 lokalizacje
Piękna skóra -  2 lokalizacje
39,99 zł
Oferta zakończona!
Odmładzanie, oczyszczanie skóry lub leczenie trądziku i więcej od 39,99 zł w Miracle Med - 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz