Home Kategorie Ludzie Niepokojące doniesienia o Elżbiecie II. „Nie chce być widziana w takim stanie”.
4.18K

Niepokojące doniesienia o Elżbiecie II. „Nie chce być widziana w takim stanie”.

Królowa Elżbieta II jest w coraz gorszej kondycji fizycznej. Media informują o tym, że monarchini porusza się na wózku inwalidzki i nie chce, aby ktokolwiek widział ją w takim stanie.

Od kilku miesięcy w mediach pojawiają się informacje o tym, że królowa Elżbieta II jest w coraz gorszej kondycji fizycznej. Mimo iż nie ma w tym nic zaskakującego, gdyż królowa ma już 95 lat, to wielu jej poddanych nadal chciałoby widzieć ją w świetnej, niezmienionej wiekiem formie. Niestety, zaawansowany wiek, niedawno przebyty COVID-19 oraz śmierć jej ukochanego męża, sprawiają, że monarchini jest w na tyle złym stanie, iż porusza się na wózku inwalidzkim.

Jak informuje GB News, powołując się na rozmowę z brytyjskim aktorem i prezenterem Christopherem Bigginsem, który ma ponoć dobre relacje z rodziną królewską, od jakiegoś czasu Elżbieta II porusza się na wózku inwalidzkim i nie chce, by poddani widzieli ją w takim stanie. Jak przekazał Biggins, to dlatego właśnie monarchini odwołuje swoje publiczne wystąpienia.

– „Ona nie chce być widziana w takim stanie, jest bardzo dumna. Jest naszym największym monarchą w historii. To bardzo smutne” – cytuje GB News.

Co ciekawe, jakiś czas temu w Balmoral zamontowano nawet windę dla wózków inwalidzkich, co potwierdzałoby doniesienia.

Brytyjskie media informują także, że w związku ze zbliżającymi się obchodami rocznicy śmierci księcia Filipa, Buckingham przygotowuje już misterny plan, dzięki któremu królowa ma czuć się jak najbardziej komfortowo. Aby nie udało się zrobić królowej zdjęć, auto, którym będzie transportowana z Zamku w Windsorze do Pałacu Buckingham, zostanie do tego specjalnie przygotowane. Ponadto, część drogi monarchini pokona helikopterem.

Kolejna strata Rosjan. Dowódca spadochroniarzy zlikwidowany.

Orientalne pakiety day spa
Orientalne pakiety day spa
127,99 zł
350,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiet day spa Orient z masażem, maską i więcej od 159,99 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz