Home Kategorie Poruszające „Atak nuklearny zniszczy Warszawę w 30 sekund”. Rosjanie grożą Polakom.

„Atak nuklearny zniszczy Warszawę w 30 sekund”. Rosjanie grożą Polakom.

„Atak nuklearny zniszczy Warszawę w 30 sekund”. Rosjanie grożą Polakom.

Skandaliczne słowa rosyjskiego eksperta w programie informacyjnym. Gość znanego propagandysty Władimira Sołowjowa zagroził Warszawie atakiem nuklearnym.

Rosja stara się oddzielić swoich obywateli od informacji o wojnie na Ukrainie, którą nazywa „operacją militarną”. Rzetelne media, które próbują mówić prawdę o wojnie są likwidowane. Rosyjska telewizja Rossija 1 w programie nadawanym w czasie największej oglądalności zorganizowała debatę dotyczącą ataku Rosji na inne kraje.

Gość Władimira Sołowjowa politolog Siergiej Michejew otwarcie mówił o wypowiedzeniu wojny Polsce i Litwie.

– „Europa powinna zrozumieć prostą rzecz: jeśli NATO zorganizuje misję pokojową, może liczyć wówczas na atak nuklearny” – skomentował.

Siergiej Michejew, komentator polityczny, mówił na antenie jednej z najpopularniejszych rosyjskich telewizji w programie „Wieczór z Władimirem Sołowjowem” o możliwym ataku nuklearnym.

– „Odważni Polacy, wasza Warszawa zniknie w 30 sekund i nie pozostanie po niej nic. Litwa i Polska zachowują się okropnie. Nie rozumieją, że poradzimy sobie z nimi szybciej niż z Ukrainą” – powiedział Michejew.

Zagroził też innym krajom Europy, które według niego niepotrzebnie ingerują w politykę Rosji. Nagranie wywołało potężne oburzenie. Maria Avdeeva, dyrektorka ds. Badań Europejskiego Stowarzyszenia Ekspertów, skomentowała na Twitterze, że „Rosja nie zatrzyma się na Ukrainie”.

– „Kiedy mówię, że Putin nie zatrzyma się na Ukrainie, mam na myśli dokładnie to. Państwowy rosyjski program telewizyjny w prime time omawia możliwy atak nuklearny na Europę, rosyjską inwazję na Polskę i Litwę oraz korytarz do Kaliningradu, grozi Niemcom i państwom bałtyckim. Działajmy teraz” –  czytamy w poście.

Rosyjska armia użyła silnie trującej amunicji. Jest zakazana.

Laserowy peeling węglowy twarzy
Laserowy peeling węglowy twarzy
99,00 zł
200,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Laserowy peeling węglowy twarzy za 99 zł w DC Beauty Studio w Bydgoszczy (zamiast 200 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz