Home Kategorie Poruszające „Atak nuklearny zniszczy Warszawę w 30 sekund”. Rosjanie grożą Polakom.

„Atak nuklearny zniszczy Warszawę w 30 sekund”. Rosjanie grożą Polakom.

„Atak nuklearny zniszczy Warszawę w 30 sekund”. Rosjanie grożą Polakom.

Skandaliczne słowa rosyjskiego eksperta w programie informacyjnym. Gość znanego propagandysty Władimira Sołowjowa zagroził Warszawie atakiem nuklearnym.

Rosja stara się oddzielić swoich obywateli od informacji o wojnie na Ukrainie, którą nazywa „operacją militarną”. Rzetelne media, które próbują mówić prawdę o wojnie są likwidowane. Rosyjska telewizja Rossija 1 w programie nadawanym w czasie największej oglądalności zorganizowała debatę dotyczącą ataku Rosji na inne kraje.

Gość Władimira Sołowjowa politolog Siergiej Michejew otwarcie mówił o wypowiedzeniu wojny Polsce i Litwie.

– „Europa powinna zrozumieć prostą rzecz: jeśli NATO zorganizuje misję pokojową, może liczyć wówczas na atak nuklearny” – skomentował.

Siergiej Michejew, komentator polityczny, mówił na antenie jednej z najpopularniejszych rosyjskich telewizji w programie „Wieczór z Władimirem Sołowjowem” o możliwym ataku nuklearnym.

– „Odważni Polacy, wasza Warszawa zniknie w 30 sekund i nie pozostanie po niej nic. Litwa i Polska zachowują się okropnie. Nie rozumieją, że poradzimy sobie z nimi szybciej niż z Ukrainą” – powiedział Michejew.

Zagroził też innym krajom Europy, które według niego niepotrzebnie ingerują w politykę Rosji. Nagranie wywołało potężne oburzenie. Maria Avdeeva, dyrektorka ds. Badań Europejskiego Stowarzyszenia Ekspertów, skomentowała na Twitterze, że „Rosja nie zatrzyma się na Ukrainie”.

– „Kiedy mówię, że Putin nie zatrzyma się na Ukrainie, mam na myśli dokładnie to. Państwowy rosyjski program telewizyjny w prime time omawia możliwy atak nuklearny na Europę, rosyjską inwazję na Polskę i Litwę oraz korytarz do Kaliningradu, grozi Niemcom i państwom bałtyckim. Działajmy teraz” –  czytamy w poście.

Rosyjska armia użyła silnie trującej amunicji. Jest zakazana.

Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
99,99 zł
297,00 zł
Oferta zakończona!
Zabiegi depilacji laserowej E-Light (IPL + RF) na wybraną partię i więcej od 99,99 zł w NanoMed Spa Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz