Home Kategorie Życie Uwaga! Francja uruchomiła największe manewry jądrowe od 1983 roku. Mowa o 288 głowicach nuklearnych.
5.92K

Uwaga! Francja uruchomiła największe manewry jądrowe od 1983 roku. Mowa o 288 głowicach nuklearnych.

Uwaga! Francja uruchomiła największe manewry jądrowe od 1983 roku. Mowa o 288 głowicach nuklearnych.

Przeprowadzono test zmodernizowanej rakiety oraz wyprowadzono w morze 3 okręty podwodne z 16 rakietami po 6 głowic nuklearnych każda. Macron aktywnie prowadzi rozmowy z Putinem.

Ciekawe jest zachowanie Francji, biorąc pod uwagę fakt, że Macron prowadzi telefoniczne rozmowy z Putinem w kwestii tego co się dzieje na Ukrainie. Jak to się zakończy? Tego nie wiemy.

– „Francja w ciągu 24+h: – poinformowała że, przeprowadziła test zmodernizowanej rakiety do przenoszenia broni nuklearnej – wyprowadziła w morze 3 okręty podwodne z bronią nukl. , każdy z 16 rakietami po 6 głowic każda (bez precedensu od 1983 r.) w ramach taktyki odstraszania” – napisano na Twitterze.

– „Jedynym europejskim przywódca, z którym rozmawia Putin jest Macrone (okręty). Wywiad amerykański i NATO (no fly zone) ma swoje sprawdzone informacje. Może Ci ludzie wiedzą coś więcej? Może wiedzą, że szaleniec jest w stanie posunąć się do najgorszego?” – stwierdzono.

Pilne! Białoruskie służby zaatakowały Polską straż graniczną.

Źródło: Twitter

 

Zdjęcia do dokumentów
Zdjęcia do dokumentów
12,00 zł
24,00 zł
Oferta zakończona!
Zdjęcia do dokumentów: 4 zdjęcia za 12 zł i więcej opcji w Studiu Videomovie (-50%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz