Home Kategorie Ludzie Złość agentów FSB. Rośnie prawdopodobieństwo zamachu na Putina.
9.25K

Złość agentów FSB. Rośnie prawdopodobieństwo zamachu na Putina.

Złość agentów FSB. Rośnie prawdopodobieństwo zamachu na Putina.

– „Z każdym tygodniem i każdym miesiącem, w którym trwa ta wojna, wzrasta prawdopodobieństwo buntu ze strony służb bezpieczeństwa” – powiedział w rozmowie z „The Times” Władimir Oseczkin.

Oseczkin, który stoi na czele organizacji „Gułagu – NIET!”,  jest jednym z najbardziej poszukiwanych przez Kreml działaczy, który dba o obronę praw człowieka w Rosji i na świecie.

W rozmowie z „The Times” Oseczkin powołuje się na anonimowego informatora z Federalnej Słuzby Bezpieczeństwa, który skontaktował się z nim w październiku 2021 r. Mają oni kontakt od wielu miesięcy, dzięki czemu Oseczkin ma dostęp do naprawdę ciekawych informacji.

4 marca   w jednym z maili do Oseczkina  opisał wojnę jako „całkowitą porażkę”. Autentyczność tego maila bardzo szybko została potwierdzona przez wiele osób i specjalistów.

Informator Oseczkina przekazał, że w FSB narasta coraz większy bunt przeciwko Putinowi, który to właśnie FSB oskarża o porażkę w Kijowie.

Agenci FSB mają uważać, że wojna z Ukrainą jest katastrofalna dla gospodarki. Nie chcą oni również powrotu Związku Radzieckiego. Dlatego też narasta w nich frustracja.

Pilne! Białoruskie służby zaatakowały Polską straż graniczną.

Źródło: RP.pl

eKurs: Doradca zawodowy z MEN
eKurs: Doradca zawodowy z MEN
75,00 zł
199,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Doradca zawodowy z zaświadczeniem MEN za 75 zł w P&M Management Group (zamiast 199 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz