Home Kategorie News Pilne! USA wysłało na Ukrainę samolot „Doomsday” odporny na ataki nuklearne.
13.94K

Pilne! USA wysłało na Ukrainę samolot „Doomsday” odporny na ataki nuklearne.

Pilne! USA wysłało na Ukrainę samolot „Doomsday” odporny na ataki nuklearne.

USA wysłały specjalnie przystosowany samolot odporny na ataki nuklearne z bazy sił powietrznych Andrews w Waszyngtonie do RAF Mildenhall w Wielkiej Brytanii.

Boeing 747 E4-B jest wyposażony w osłonę nuklearną i termiczną i jest nazywany zarówno samolotem Doomsday, jak i Latającym Pentagonem.

Samolot, oficjalnie nazywany Strażą Nocną, ma okna wzmocnione stalową siatką i trzy pokłady sprzętu monitorującego i komunikacyjnego oraz jest mobilnym pomieszczeniem wojennym i powietrznym stanowiskiem dowodzenia .

Zaprojektowany podczas zimnej wojny Nightwatch to potężny sprzęt. Może pomieścić załogę liczącą 112 osób i może latać przez 12 godzin bez lądowania, a tankowanie w powietrzu oznacza, że ​​może pozostawać w powietrzu przez wiele dni. Według doniesień jego okna mają drucianą siatkę, aby utrzymać je w stanie nienaruszonym, podczas gdy sprzęt i okablowanie na pokładzie są utwardzone i chronione przed wybuchami termicznymi i jądrowymi.

Wewnątrz ma 18 koi i sześć łazienek, salę odpraw, salę konferencyjną, miejsca pracy i kwatery kierownicze – ale w przeciwieństwie do Air Force One wystrój ma być funkcjonalny, pasujący do jego wojskowej roli. To nie samolot, to centrum dowodzenia.

Pilne! Białoruskie służby zaatakowały Polską straż graniczną.

Źródło: walesonline.co.uk

Makijaż permanentny brwi i ust
Makijaż permanentny brwi i ust
249,00 zł
600,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Makijaż permanentny brwi (249 zł) lub ust (279 zł) w DC Beauty Studio w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz