Home Kategorie News PILNE! Kaczyński zapowiada „poważne zmiany”.
9.91K

PILNE! Kaczyński zapowiada „poważne zmiany”.

PILNE! Kaczyński zapowiada „poważne zmiany”.

Jarosław Kaczyński uczestniczył w niedzielę w I Krajowym Zjeździe Stowarzyszenia OdNowa. Prezes PiS w swoim przemówieniu nawiązał m.in. do Polskiego Ładu.

Kaczyński stwierdził, że początki Polskiego Ładu były „niezbyt szczęśliwe”, ale nie oznacza to, że jego istota jest zła.

– „Dziś mamy już zaplanowane i przygotowane poważne zmiany bardzo korzystne dla społeczeństwa, bardzo korzystne dla wszystkich lub prawie wszystkich grup społecznych” – mówił.

– „Chcemy, żeby Polska rosła. Mimo trudnych czasów, pod każdym względem. I to jest istota naszego programu” – podkreślił prezes PiS.

Jak dodał, możliwe, że program będzie musiał podlegać korektom, bo „trudne czasy to czasy różnych niespodziewanych zmian”, ale „kierunek został już wyznaczony”.

Jak zaznaczył, aby ten kierunek był nie tylko „pewną ideą, ale praktyką polityczną”, „musimy umieć zwyciężać w wyborach”.

– „Musimy umieć przekonywać społeczeństwo i do tego potrzebna jest ta jedność w głębszym tego słowa znaczeniu, czyli jedność naszego obozu. Różnimy się niekiedy w różnych sprawach, ale musimy o tych różnicach rozmawiać spokojnie i nie czynić z nich przedmiotu różnego rodzaju […] zewnętrznych rozważań” – dodał.

– „Tylko wtedy będziemy mogli dojść do tego momentu, który przed nami, bo przecież nie mamy zamiaru zawieszać demokracji, czyli do wyborów. I wyjść z tych wyborów zwycięsko” – stwierdził wicepremier.

Jak ocenił, droga, która jest przed jego obozem, zawsze była trudna, ale dzisiaj jest jeszcze trudniejsza.

– „Ale my jesteśmy od zadań trudnych i jak sadzę, potrafiliśmy udowodnić, że umiemy je realizować” – powiedział Kaczyński.

Rosyjscy żołnierze mają dość. Przejechali czołgiem swojego dowódcę.

Źródło: PAP

Kurs online: Doradca Dietetyki z MEN
Kurs online: Doradca Dietetyki z MEN
49,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Doradca dietetyczny z zaświadczeniem MEN za 49,99 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz