Home Kategorie Film Skandal na gali Oscarów. Will Smith uderzył Chrisa Rocka. Wiemy, o co poszło.

Skandal na gali Oscarów. Will Smith uderzył Chrisa Rocka. Wiemy, o co poszło.

Skandal na gali Oscarów. Will Smith uderzył Chrisa Rocka. Wiemy, o co poszło.

Will Smith w trakcie Oscarów 2022 rzucił się na Chrisa Rocka. Wściekły aktor krzyczał do niego niecenzuralne słowa. Poszło o niestosowny żart z żony Smitha Jade Pinkett Smith.

Will Smith uderzył Chrisa Rocka na 94. gali rozdania Oscarów, która odbyła się w nocy z 27 na 28 marca. Do skandalu doszło w trakcie ogłoszenia decyzji Akademii Filmowej w kategorii najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny. Chris Rock, który wręczał statuetkę nietaktownie zażartował z Jade Pinkett Smith.

Chris Rock powiedział m.in., że nadal czeka, aby Jada Pinket Smith, żona Willa Smitha, zagrała w wymyślonej przez niego produkcji „GI Jane 2”.

Ten dowcip ma filmowe korzenie. Chodzi w nim o to, Jada Pinkett Smith jest teraz obcięta na łyso, tak jak Demi Moore w filmie „G.I. Jane” z 1997 r.

Żona Smitha przewróciła oczami na znak zgorszenia dowcipem. Willowi ten żart nie spodobał się jednak do tego stopnia, że postanowił dobitniej okazać swoje emocje. Nie wytrzymał i wszedł na scenę.

Will Smith zademonstrował swoją wściekłość na słowa Chrisa Rocka uderzając prezentera otwartą dłonią w twarz.

– „Och, Will Smith właśnie wymierzył mi klapsa” – powiedział komik.

Publiczność Oskarów zaczęła się śmiać. Okazało się jednak, że to nie był zaplanowany przez mężczyzn gag. Słowa Smitha wyjaśniły to dobitnie.

– „Przestań do k***y mówić o mojej żonie!” – wykrzyczał swoją złość na Rocka aktora i jeszcze raz powtórzył te słowa.

– „Będę, dobrze?” – odpowiedział prezenter.

Po czym usłyszał do Smitha:

– „Przestań wymawiać imię mojej żony swoimi pie***mi ustami.”

Mimo to Rock stwierdził, że „to była… najwspanialsza noc w historii telewizji” i wręczył statuetkę za najlepszy film dokumentalny twórcom „The Queen of Basketball”.

Will Smith tak ostro zareagował na żart o swojej ukochanej z powodu choroby, na którą cierpi aktorka, a ogolona głowa wcale nie jest jej wyborem. Jade Pinkett Smith choruje na łysienie o podłożu autoimmunologicznym. Atakuje ono mieszki włosowe, powodując łysienie i wypadanie włosów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Will Smith (@willsmith)

Później Smith odebrał nagrodę w kategorii najlepszy aktor. Otrzymał ją za rolę w filmie „King Richard: Zwycięska rodzina”. Aktor na scenie zalał się łzami. Przeprosił za swoje zachowanie Akademię Filmową i publiczność. Nie wspomniał jednak o Chrisie Rocku. Rozemocjonowany aktor zaczął wyjaśniać swoją reakcję, nawiązując do postaci, którą zagrał.

– „Sztuka naśladuje życie: wyglądam jak szalony ojciec. Tak jak mówili o Richardzie Williamsie. Ale miłość sprawia, że robisz szalone rzeczy” – powiedział. Na koniec podziękował i dodał: mam nadzieję, że akademia zaprosi mnie z powrotem.

Jasnowidz Jackowski nie ma wątpliwości. To nastąpi w Wielkanoc.

Foto: Brian Snyder / Reuters

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
15,99 zł
19,99 zł
Oferta zakończona!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz