Home Kategorie News Putin wpadł w furię. Abramowicz dał mu odręczną notatkę od Zełenskiego.
4.64K

Putin wpadł w furię. Abramowicz dał mu odręczną notatkę od Zełenskiego.

Putin wpadł w furię. Abramowicz dał mu odręczną notatkę od Zełenskiego.

Władimir Putin w trakcie spotkania z Romanem Abramowiczem wpadł we wściekłość – informuje The Times. Rosyjski oligarcha miał mu dostarczyć odręczną notatkę od Zełenskiego, w której określił warunki zawarcia pokoju.

Jak podają brytyjskie media Roman Abramowicz działa jako „rozjemca” w rosyjskiej wojnie z Ukrainą. The Times pisze, że w ostatnim czasie oligarcha latał prywatnym odrzutowcem pomiędzy Stambułem, Moskwą i Kijowem, aby przekazywać wiadomości pomiędzy Władimirem Putinem i Wołodymyrem Zełenskim.

– „Gdy Abramowicz wręczył mu odręczną notatkę od ukraińskiego prezydenta, określającą warunki zawarcia pokoju, Putin wpadł w furię” – relacjonują media na Wyspach.

– „Powiedz mu, że ich zmiażdżę” – powiedział Putin.

W poniedziałek dziennik „Wall Street Journal” ujawnił, że dwóch ukraińskich uczestników negocjacji z Rosją oraz rosyjski oligarcha Roman Abramowicz doświadczyli objawów otrucia. Portal śledczy Bellingcat podał z kolei, że do incydentu doszło w nocy 3 marca podczas nieformalnych negocjacji w Kijowie z udziałem Abramowicza, jego wspólnika Dawida Dawidowicza i członków ukraińskiej delegacji. Otruci mieli podczas rozmów spożywać jedynie wodę i czekoladę.

Ławrow znowu się odgraża. Ma na „wrogie narody” plan odwetowy.

Źródło: The Times

Wieloetapowe oczyszczanie cery
Wieloetapowe oczyszczanie cery
47,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wieloetapowe oczyszczanie skóry twarzy z wybranym zabiegiem na twarz od 59,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz