Home Kategorie Poruszające Rosjanie najpierw zabili jej męża, potem bestialsko ją zgwałcili. Wszystko przy jej malutkim synku.

Rosjanie najpierw zabili jej męża, potem bestialsko ją zgwałcili. Wszystko przy jej malutkim synku.

Rosjanie najpierw zabili jej męża, potem bestialsko ją zgwałcili. Wszystko przy jej malutkim synku.

The Times opisuje wstrząsającą historię Ukrainki, która przez wojnę straciła niemal wszystko. Kiedy Rosjanie wkroczyli do jej dzielnicy, najpierw z zimną krwią zamordowali jej męża, a następnie bestialsko ją zgwałcili.

Niemal od początku wojny na Ukrainie do mediów trafiają informacje o kolejnych przypadkach gwałtów dokonywanych przez Rosjan na ukraińskich kobietach. The Times dotarł do jednej z ofiar, kobiety występującej pod pseudonimem Natalia. Jej historia jest wyjątkowo poruszająca i świetnie ukazuje bestialstwo i barbarzyństwo Rosjan.

Koszmar kobiety rozegrał się 9 marca, gdy dwaj rosyjscy żołnierze pojawili się na obrzeżach Kijowa i stanęli na progu jej domu, zabijając męża Natalii.

– „Krzyknęłam: „Gdzie on jest?”. Potem wyjrzałam na zewnątrz i zobaczyłam go na ziemi przy bramie. Młodszy mężczyzna przystawił mi pistolet do głowy i powiedział: „Zastrzeliłem twojego męża, bo był nazistą”” – opowiada kobieta na łamach „The Times”.

Jak się okazało, był to dopiero początek koszmaru. Po zamordowaniu męża Natalii, rzucili się na kobietę i wielokrotnie ją zgwałcili.

– „Usłyszałam: „Lepiej się zamknij, bo dorwę twoje dziecko i pokażę mu mózg jego matki porozrzucany po całym domu”. [Żołnierz] kazał mi się rozebrać. Potem obaj zgwałcili mnie jeden po drugim. Nie obchodziło ich, że mój syn wypłakuje sobie oczy. Powiedzieli mi, żebym go uciszyła i wróciła. Przez cały czas trzymali pistolet przy mojej głowie i drwili ze mnie, mówiąc: „Jak myślisz, jak ona to robi? Zabijemy ją czy utrzymamy przy życiu?”” – relacjonuje koszmarne wydarzenia Natalia.

Ostatecznie kobieta opuściła swój dom wraz z 4-letnim synem. Jak przyznała, wciąż nie powiedziała mu o śmierci taty. Nie może też pochować męża, którego ciało zostało w okupowanej wsi.

– „Nie mam pojęcia, jak będę z tym wszystkim żyć, ale wiem, że mój mąż zbudował ten dom dla nas. Nigdy nie byłabym w stanie zmusić się do jego sprzedaży” – opowiada kobieta.

Przypadek Natalii jest pierwszym przypadkiem gwałtu wojennego, jaki został zbadany przez ukraińskiego prokuratora generalnego. Takich historii jest jednak o wiele więcej.

Putin wpadł w furię. Abramowicz dał mu odręczną notatkę od Zełenskiego.

Źródło: The Times

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
47,99 zł
59,99 zł
Oferta zakończona!
Wybrany 60-minutowy masaż od 49,99 zł w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz