Home Kategorie Życie Rosyjscy żołnierze odmawiają wyjazdu na Ukrainę. „Słabnie morale”.
9.67K

Rosyjscy żołnierze odmawiają wyjazdu na Ukrainę. „Słabnie morale”.

Rosyjscy żołnierze odmawiają wyjazdu na Ukrainę. „Słabnie morale”.

Rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych przekazał, że 58 żołnierzy z Kaliningradu miało odmówić wykonania rozkazów. Stanisław Żaryn napisał, że Rosjanie nie chcieli jechać na Ukrainę.

Wojna na Ukrainie to walki na lądzie, morzu, w powietrzu, ale i w internecie. Pomimo wielu tworzonych przez Rosję fake newsów, prawda o sytuacji na froncie przedostaje się do opinii publicznej. W efekcie, według mediów, 59 żołnierzy z Kaliningradu odmówiło wykonania rozkazów.

We wtorek rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn napisał, że według mediów 58 żołnierzy z Obwodu Kaliningradzkiego odmówiło wykonania rozkazów, obawiając się wysłania ich na wojnę przeciwko Ukrainie.

Według niego jest to przykład, że „informacje o działaniach rosyjskich przeciwko Ukrainie i skutecznej obronie Ukraińców rozchodzą się wśród żołnierzy rosyjskich, osłabiając jeszcze mocniej morale i chęć do wojny przeciwko UA”.

Stanisław Żaryn napisał również, że „Rosja szuka możliwości zwiększenia intensywności działań przeciwko Ukrainie, m.in. szukając nowych żołnierzy. Coraz więcej jednostek wie jednak, co naprawdę Rosja robi przeciwko Ukrainie”.

Wywiad ujawnił kompromitację rosyjskiej armii. Próbują ją ukryć rozmowami pokojowymi.

Zabawa w parku trampolin
Zabawa w parku trampolin
16,99 zł
25,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Od 16,99 zł: bilet wstępu do parku trampolin Jump Heaven (do -33%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz