Home Kategorie Poruszające Mer oddał się w niewolę! Chciał żeby Rosjanie uwolnili jego ojca.

Mer oddał się w niewolę! Chciał żeby Rosjanie uwolnili jego ojca.

Mer oddał się w niewolę! Chciał żeby Rosjanie uwolnili jego ojca.

– „Mer miasta Prymorsk, Ołeksandr Koszałewycz, dobrowolnie oddał się w rosyjską niewolę w zamian za uwolnienie swojego ojca” – podał rząd Ukrainy do informacji.

Mer miasta Prymorsk, Ołeksandr Koszałewycz, dobrowolnie oddał się w rosyjską niewolę w zamian za uwolnienie swojego ojca, który był już człowiekiem w podeszłym wieku.

– „Chociaż Koszałewycz jest politykiem prorosyjskiej partii Opozycyjna Platforma – Za Życie, od początku inwazji Rosji na Ukrainę publicznie występował przeciwko agresorom, biorąc udział w demonstracjach w Prymorsku” – przekazał Kalcew.

24 marca miał już miejsce podobny przypadek, lecz nie zakończony ustępstwem ze strony rosyjskich wojsk. Wtedy generał policji Wiaczesław Abroskin stwierdził, że pójdzie do niewoli w zamian za dzieci z Mariupola.

– „W zupełnie zniszczonym Mariupolu pozostało wiele dzieci. Jeśli nie uratuje się ich teraz, umrą w ciągu najbliższych dni. Chodzi już o godziny. Dlatego zwracam się do rosyjskich okupantów: Stwórzcie możliwość ewakuacji dzieci z Mariupola, a na ich miejsce proponuję, że pójdę do waszej niewoli. (…) Zrobię to na ostatnim punkcie kontrolnym” – mówił Abroskin.

PILNE! Rosyjskie bombowce z bronią jądrową przeleciały nad Szwecją.

Źródło: wydarzenia.interia.pl

eKurs: Asystent(ka) w przedszkolu
eKurs: Asystent(ka) w przedszkolu
69,00 zł
299,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Asystent(ka) – pomoc nauczyciela przedszkola za 69 zł z Kursyzdalne.com

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz