Home Kategorie Ludzie Sensacyjne doniesienia o tajemniczym bunkrze Putina.
7.84K

Sensacyjne doniesienia o tajemniczym bunkrze Putina.

Sensacyjne doniesienia o tajemniczym bunkrze Putina.

Amerykanie wiedzą, gdzie ukrywa się Władimir Putin? Były agent KGB jest przekonany, że tak. W mediach bowiem coraz częściej natrafić można na doniesienia o tym, gdzie ukrywa się rosyjski  przywódca.

Władimir Putin miał wyjechać z Moskwy i ukrywać się w bunkrze na Uralu. Takie doniesienia najczęściej powtarzały media, które rzekomo poparte są danymi Ukraińskiego wywiadu.

Jak czytamy w „Super Expressie”, plotki w mediach społecznościowych wskazywały nawet na konkretne miejsce, gdzie znajduje się ów bunkier. To jest w masywie górskim w Jamantau.

Oczywiście istnieje także duże prawdopodobieństwo, że są to fałszywe tropy podsunięte przez Rosjan. Nie jest to bowiem nieprawdopodobne. Jednak były agent KGB Jurij Szwiec jest pewien, że Amerykanie wiedzą, gdzie jest słynny bunkier.

Na temat sytuacji Putina wypowiedział się na Twitterze były estoński generał, obecnie europarlamentarzysta Riho Terras. Ujawnił on informacje, które otrzymał od ukraińskiego oficera i które dotyczyły „spotkania w kryjówce Putina”.

Według jego informacji miało się tam odbyć spotkanie Putina z oligarchami. Rosyjski przywódca miał być „wściekły”. Dlaczego? Powód jest bardzo oczywisty. Putin spodziewał się wygrać wojnę na Ukrainie łatwo i w cztery dni. Nie wyszło mu to, ale to pewnie wiecie.

PILNE! Rosyjskie bombowce z bronią jądrową przeleciały nad Szwecją.

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny
Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny
220,00 zł
550,00 zł
Oferta zakończona!
Do 60% zniżki na: Makijaż - Permanentny w firmie BeautyLab Studio Urody

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz