Home Kategorie Ludzie Władimir Putin jest chory? „Ten lekarz odwiedził go co najmniej 35 razy”.

Władimir Putin jest chory? „Ten lekarz odwiedził go co najmniej 35 razy”.

Władimir Putin jest chory? „Ten lekarz odwiedził go co najmniej 35 razy”.

„Władimira Putina często odwiedza lekarz, który specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu nowotworów” – podaje raport rosyjskiego niezależnego portalu Projekt.

Władimir Putin ma problemy zdrowotne? Niezależny portal Projekt opublikował raport, z którego wynika, że jeden z lekarzy stale jest u boku prezydenta Rosji.

– „Jednym z niemalże stałych towarzyszy rosyjskiego przywódcy jest lekarz Centralnego Szpitala Klinicznego w Moskwie Jewgienij Seliwanow” – czytamy w dokumencie.

Autorzy twierdzą, że tematem rozprawy doktorskiej Seliwanowa było diagnozowanie i leczenie chirurgiczne osób starszych chorujących na nowotwór tarczycy. Centralny Szpital Kliniczny określany jest często mianem „kliniki kremlowskiej”.

Radio Swoboda podkreśla, że w tekście brak jest jakiejkolwiek informacji na temat konkretnej diagnozy, ani tego, że Putin jest na cokolwiek chory. Mimo to portal Projekt uważa, że Putin przeszedł co najmniej dwie operacje w okolicach kręgosłupa. Te wydarzenia zbiegły się w czasie ze zniknięciem prezydenta Rosji ze sfery publicznej.

Działalność Projektu została zakazana w Rosji, po tym jak tamtejsze władze uznały go za „organizację niepożądaną” po opublikowaniu licznych śledztw w sprawie najbliższego otoczenia Putina. Punktem wyjścia do najnowszego raportu jest odnaleziona lista lekarzy osobistych towarzyszących rosyjskiemu przywódcy w jego podróżach.

Były rosyjski oligarcha kreśli czarny scenariusz dla Polski.

Źródło: PAP

Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem
49,99 zł
150,00 zł
Oferta zakończona!
Serwis klimatyzacji z odgrzybianiem, nabiciem czynnika i więcej od 49,99 zł w Top Gum Opony – 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz