Home Kategorie Poruszające Szokujące nagranie rosyjskiej vlogerki. Mówi o gwałtach na Ukrainie. „Kto by je chciał pie*rzyć?”

Szokujące nagranie rosyjskiej vlogerki. Mówi o gwałtach na Ukrainie. „Kto by je chciał pie*rzyć?”

Szokujące nagranie rosyjskiej vlogerki. Mówi o gwałtach na Ukrainie. „Kto by je chciał pie*rzyć?”

Rosyjska vlogerka opublikowała nagranie w sieci. Kobieta uniewinnia w nim żołnierzy, którzy gwałcą ukraińskie kobiety. Według niej po przekroczeniu pewnego wieku takie czyny są „legalne”.

Wojna na Ukrainie trwa już ponad miesiąc. Mieszkańcy atakowanego kraju dzielą się z mediami przerażającymi informacjami dotyczącymi czynów żołnierzy Putina. Mają oni systematycznie gwałcić kobiety, nierzadko na oczach dzieci.

Głos w sprawie postanowiła zabrać pewna Rosjanka, której nagranie zostało udostępnione na kanale „Bozhejakekonchene” w aplikacji Telegram. Trafiają tam nagrania modelek, influencerek i zwykłych obywatelek, które negatywnie wypowiadają się o Ukrainkach, uchodźcach, sankcjach czy w absurdalny sposób wychwalają swoją ojczyznę.

– „Lecą na Internet i płaczą: „rosyjscy żołnierze gwałcą nasze 17-letnie dziewczyny”. Po pierwsze, zgodnie z prawem wiek zgody [na seks – przyp. red.] to 16 lat, więc jest to dozwolone. Po drugie: rosyjskie kobiety, su*i, są najpiękniejszymi kobietami na świecie, i niestety, albo na szczęście, żołnierze mają wśród kobiet ogromne wzięcie” – mówi dziewczyna widoczna na nagraniu.

Według internautów, którzy natychmiast rozpoczęli śledztwo, to Elianora Marvin, mieszkająca w Jarosławiu w Rosji.

– „Nasze su*i kochają żołnierzy. Oni po prostu się od nich opędzają, ponieważ mają ku***sko duże powodzenie wśród pięknych rosyjskich kobiet. Naprawdę myślicie, że są im potrzebne wasze j***dła, s*ki? To świnie, które zostały całkowicie wyr***ane. Chodzące wory tłuszczu, wulgarne, przenoszące choroby weneryczne, które albo zbierają truskawki w Polsce, albo pie***ą się w Emiratach Arabskich? Strach nawet dotknąć takie dziewczyny. To beznadziejny przypadek. Piep***ny bukiet chorób wenerycznych. Kto by je chciał piep***ć, kto ich potrzebuje?” – wypowiada się Rosjanka na temat ukraińskich kobiet.

W swoim innym wideo Europejczyków nazwała nazistami uważającymi się za „nadludzi”. Jej zdaniem tak naprawdę te osoby można nazwać „zerami”, które są wręcz uzależnione od rosyjskiego gazu, uniwersytetów, zakupów i kultury.

@milkshakewuv♬ оригинальный звук – ❤️❤️❤️

Absurdalne oświadczenie Ławrowa. Zapowiada: „do tego będziemy dążyć”.

eKurs: Doradca zawodowy z MEN
eKurs: Doradca zawodowy z MEN
75,00 zł
199,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Doradca zawodowy z zaświadczeniem MEN za 75 zł w P&M Management Group (zamiast 199 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz