Home Kategorie Poruszające Szok! Dziewczynki poniżej 10 roku życia zgwałcone w Buczy. Dzieci ze związanymi rękoma [18+]

Szok! Dziewczynki poniżej 10 roku życia zgwałcone w Buczy. Dzieci ze związanymi rękoma [18+]

Obraz masakry, do jakiej doszło w Buczy po pierwszych nagraniach nie jest kompletny. Dopiero teraz ukraińscy dziennikarze, którzy są na miejscu, opisują okrucieństwo rosyjskich żołnierzy.

Ukraiński dziennikarz, który dotarł do Buczy oraz innych miast, które opuszczają Rosjanie, opisuje, że gwałcono nawet dziewczynki poniżej 10 roku życia, a zamordowane dzieci miały związane ręce.

– „Ciała zabitych dzieci ze związanymi rękoma, dziewczęta poniżej 10 roku życia z podartymi waginami, zgwałcone i zastrzelone kobiety. Jak można to znieść? Rosja musi być ukarana” – czytamy w przekazach, które z Buczy wysyła Yevhen Spirin.

Oto zdjęcia z Buczy, które opublikowała ukraińska armia.

To, co wydarzyło się w Buczy, ukraińscy wojskowi nazywają nową Srebrenicą. Srebrenica była uznawana za największą masakrę ludności po II Wojnie Światowej. Śmierć poniosło tam 8 tys. bośniackich muzułmanów. Masakry dokonała Republika Serbska. Do zakończenia tamtej wojny doprowadziły naloty NATO na pozycję Serbów Bośniackich.

O tym co Rosjanie zrobili w Buczy ukraińska armia napisała.

– „Ukraińskie miasto Bucha przez kilka tygodni znajdowało się w rękach rosyjskich zwierząt. Lokalni cywile byli mordowani arbitralnie, niektórzy z rękami związanymi za plecami, a ich ciała rozrzucone na ulicach miasta.”

Pilne! UE zareagowało na „masakrę w Buczy”.

Odchudzający masaż BOA
Odchudzający masaż BOA
49,99 zł
72,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż BOA – drenaż limfatyczny od 49,99 zł w Vitalift (do -47%)

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
95
Zły
Zły
60

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz