Home Kategorie Film To koniec „Świata według Kiepskich”? Widzowie załamani. „Nie kręcimy”.

To koniec „Świata według Kiepskich”? Widzowie załamani. „Nie kręcimy”.

To koniec „Świata według Kiepskich”? Widzowie załamani. „Nie kręcimy”.

„Świat według Kiepskich” wyemitowano po raz pierwszy 16 marca 1999 roku. Fani z niecierpliwością czekają na 35. sezon, jednak wszystko wskazuje na to, że produkcja została zawieszona i nie wiadomo, czy wróci na antenę.

Andrzej Grabowski zasmucił swoimi słowami fanów „Świata według Kiepskich”. Mimo iż w mediach pojawiały się doniesienia o tym, że w maju aktorzy wrócą na plan, nic tego nie zapowiada. Po śmierci Ryszard Kotysa i Dariusza Gnatowskiego kolejne odcinki nie będą już takie same. Pojawiały się spekulacje, aby zastąpić aktorów, jednak fani sprzeciwili się takiemu pomysłowi. Czy kręcenie nowych odcinków ma sens?

Andrzej Grabowski pod koniec marca gościł w Radiu Pogoda. Gdyby aktor powiedział, że szykuje się na powrót na plan, wszystko byłoby jasne. Jednak nawet on sam nie wie, co dalej z losami „Świata według Kiepskich”.

– „Nie kręcimy tego od ponad roku i nie wiem, czy kręcić będziemy” – skwitował Andrzej Grabowski.

Aktor niespecjalnie przejmuje się, czy „Świat według Kiepskich” wróci na antenę lub do serwisów streamingowych, czy też nie. Czarne chmury nad sensem kontynuacji serialu zebrały się po śmierci aktorów wcielających się w Arnolda Boczka i Mariana Paździocha.

– „Nawet mnie to nie interesuje. Jeżeli będziemy kręcić, to z chęcią zagram Ferdynanda. A jeżeli nie, to znaczy, że nie. No i tyle. To znaczy, że coś się skończyło. Tym bardziej że tam nie ma już Ryśka Kotysa, Darka Gnatowskiego. To są straty, których nie da się zastąpić […] Rok temu kręciliśmy ostatnio w styczniu” – wyjaśnia Andrzej Grabowski.

– „Przez ostatnie kilka lat jak wchodziłem do tej samej dekoracji, to czułem się jak w domu. To był mój drugi dom. Może nie prawdziwy, bo wirtualny, ale drugi dom” – dodaje aktor.

Jasnowidz Jackowski ostrzega Polaków. Podał konkretną datę. Co się stanie?

Okulary korekcyjne: Cotton Club i inne
Okulary korekcyjne: Cotton Club i inne
29,99 zł
210,00 zł
Oferta zakończona!
29,99 zł za groupon zniżkowy wart 210 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem i więcej w Okularium - 3 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz