Home Kategorie Poruszające Tragiczny finał poszukiwań 4-latka z Kijowa. „Dziś znaleźliśmy ciało Saszeńki”.

Tragiczny finał poszukiwań 4-latka z Kijowa. „Dziś znaleźliśmy ciało Saszeńki”.

Trwające od 10 marca poszukiwania 4-letniego Saszy, który z babcią uciekał z Kijowa przed wojną, zakończyły się. Matka chłopca poinformowała, że jej syn nie przeżył.

4-letni Sasza wraz z babcią uciekał z Kijowa łodzią. Ta przewróciła się podczas przeprawy przez Dniepr. Ciało kobiety odnaleziono, chłopiec z kolei miał założoną kamizelkę ratunkową. Jego matka miała nadzieję, że przeżył.

Rozpoczęła poszukiwania w mediach społecznościowych, publikując zdjęcia chłopca i prosząc o kontakt każdego, kto będzie w stanie wskazać miejsce pobytu dziecka. 5 kwietnia kobieta podzieliła się na Instagramie smutnymi wieściami. Jej syn nie żyje.

– „Dziś znaleźliśmy ciało Saszeńki. Dziękuję wszystkim, którzy wierzyli, którzy pomagali w poszukiwaniach, dziękuję wszystkim za modlitwę i wiarę, dziękuję za wsparcie” – napisała na Instagramie matka dziecka.

Kobieta szukała syna od 10 marca, prosiła także o pomoc internautów. Miała nadzieję, że Sasza odnajdzie się w jednej z wiosek w okolicach Dniepru, które zostały odcięte od prądu i internetu. Jako że w łodzi były jeszcze inne dorosłe osoby, była szansa, że mogły one uratować 4-latka, ale nie wiedziały jak skontaktować się z jego rodziną.

Matka Saszy usunęła już z mediów społecznościowych większość apeli o pomoc. Na Instagramie wciąż można zobaczyć jej zdjęcia z dzieckiem na rękach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Anna Yakhno (@shine4.me)

Rosja porywa dzieci z Ukrainy. „Historyczne skojarzenia”.

Do 26% zniżki na Lifting twarzy - nieoperacyjny w DC Beauty Studio
Do 26% zniżki na Lifting twarzy - nieoperacyjny w DC Beauty Studio
185,00 zł
250,00 zł
Oferta zakończona!
Do 26% zniżki na Lifting twarzy - nieoperacyjny w DC Beauty Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz