Home Kategorie Niesamowite Jasnowidzka miała wizję dotyczącą Putina. „To będzie bardzo niebezpieczne dla Kremla”.

Jasnowidzka miała wizję dotyczącą Putina. „To będzie bardzo niebezpieczne dla Kremla”.

Lela Kakulia już w 2009 roku przepowiadała, że Rosjanie wyjdą na ulice z okrzykiem „Przecz z Putinem”. Treść przepowiedni kobiety rozpala wyobraźnię ludzi na całym świecie.

Gruziński portal tia.ge przypomniał niedawno przepowiednię Leli Kakulii sprzed kilkunastu lat. Kobieta opowiedziała w niej ze szczegółami, jak wyglądać będzie koniec rządów Władimira Putina. Wiele osób czeka teraz na to, czy przepowiednia się sprawdzi.

Lela Kakulia już kilkanaście lat temu twierdziła, że „rosyjski cynizm, ironia i bezczelność nie potrwają długo”. Powiedziała wtedy, że przyczynią się do tego rządy ambitnego prezydenta, który sprawi, że kraj „rozpadnie się na proste mnożniki”.

– „Wiem na pewno, że Rosja zginie. Świat nienawidzi Rosji. Wszyscy zdają sobie sprawę, że trzeba ją zdemontować i osłabić. Przyjdzie czas, że Rosja zirytuje Europę do tego stopnia, że surowe sankcje nie zostaną niezauważone” – powiedziała.

Przepowiednia kobiety ponownie obiegła cały świat. Tym razem jednak wzbudziła ogromne emocje, bowiem jej treść zgadza się z ostatnimi wydarzeniami. Według Leli Kakulii na północy Rosji wydarzy się coś, czego nie będzie można powstrzymać, a zupełnie osłabi kraj i przyczyni się do jego końca.

Wizjonerka z Gruzji mówiła w 2009 roku, że kraj pewnego dnia straci wszystkich sojuszników. Jego prezydent zostanie sam i nikt mu nie pomoże.

– „Wizerunek Rosji na świecie będzie zerowy. Nikt im nie zaufa, nikt nie będzie chciał współpracować z Rosją. Świat odwróci się od Rosji.”

Według niej ta sytuacja doprowadzi do tego, że mieszkańcy tego kraju nie będą bali się protestować przeciwko polityce Putina. Oto jej wizja:

– „Zobaczyłam wielkie wiece. Cała Rosja wychodzi z hasłami: „Precz z Putinem!”. Ludzie krzyczą, że polityka Kremla niszczy naród rosyjski. W Moskwie zgromadzą się ogromne energie. To bardzo niebezpieczne dla Kremla. To, co zasiejesz, to zbierasz. Więc widzę wielkie niepowodzenia w polityce rosyjskiej” – stwierdziła.

Jasnowidz Jackowski ostrzega Polaków. Podał konkretną datę. Co się stanie?

Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
Kurs online: Trener Personalny MASTER z MEN
49,99 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Trener personalny (49,99 zł) lub Master Personal Trainer (59,99 zł) z MEN w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz