Home Kategorie Poruszające „Wrócę i utnę wam głowy”. 20-letni zbrodniarz z Buczy grozi Ukraińcom.

„Wrócę i utnę wam głowy”. 20-letni zbrodniarz z Buczy grozi Ukraińcom.

„Wrócę i utnę wam głowy”. 20-letni zbrodniarz z Buczy grozi Ukraińcom.

20-letni Michaił Tkacz, jeden ze sprawców masakry w Buczy, w mediach społecznościowych zagroził kolejnymi mordami ludności cywilnej na Ukrainie. „Wrócę i utnę wam głowy” – pisze zbrodniarz.

Ukraiński wywiad opublikował dane ponad 1600 rosyjskich żołnierzy z 64. Samodzielnej Brygady Strzelców Zmotoryzowanych 35. Armii Wschodniego Okręgu Wojskowego, którzy dokonali masakry cywilów w Buczy.

Gdy personalia zbrodniarzy stały się ogólnodostępne, do akcji wkroczyli internauci, którzy w social mediach odnaleźli znajdującego się na liście 20-letniego Michaiła Tracza. Z pozoru to zwykły młody chłopak. Pod niewinnie wyglądającą twarzą kryje się jednak bezwzględny, zaślepiony rosyjską propagandą żołnierz.

W komentarzach internauci określili Tkacza mianem „kata”. 20-latek nie za bardzo się tym przejął. Nie tylko przyznał się do popełnienia zbrodni, ale zaczął grozić kolejnymi egzekucjami na Ukraińcach.

– „Wrócę i utnę Wam głowy” – odpowiedział 20-latek.

– „Zrozumcie, że jesteśmy na waszej ziemi i zabijamy was, a wy jesteście tylko śmierdzącymi, chodzącymi trupami” – dodał.

Według niego Ukraina powinna zostać zniszczona przez jej dążenia do przystąpienia do NATO, a miejscowy rząd zlikwidowany ze względu na chęć zacieśniania współpracy z USA, a nie z Rosją.

Szok! Dziewczynki poniżej 10 roku życia zgwałcone w Buczy. Dzieci ze związanymi rękoma [18+]

Całodniowe wejście do sali zabaw
Całodniowe wejście do sali zabaw
26,99 zł
39,00 zł
Oferta zakończona!
Sala zabaw: nieograniczone czasowo wejście dla dzieci od 26,99 zł w 4Kids w Tychach

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
13

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz