Home Kategorie Ludzie Joe Biden: to, co dzieje się w Ukrainie to wielkie zbrodnie wojenne.

Joe Biden: to, co dzieje się w Ukrainie to wielkie zbrodnie wojenne.

Joe Biden: to, co dzieje się w Ukrainie to wielkie zbrodnie wojenne.

– „To, do czego dochodzi w Ukrainie to wielkie zbrodnie wojenne, a odpowiedzialne narody muszą pociągnąć ich sprawców do odpowiedzialności” – powiedział prezydent USA Joe Biden.

– „Widzieliście obrazy z Buczy, tuż pod Kijowem (…) cywilów zabitych z zimną krwią i wrzuconych do masowych grobów, znaki brutalności i nieludzkości pozostawione na widoku całego świata, bez wstydu”  – powiedział Biden.

– „To, do czego dochodzi na Ukrainie jest nie mniej niż wielkie zbrodnie wojenne. Odpowiedzialne narody muszą się zjednoczyć i pociągnąć do odpowiedzialności tych sprawców” – stwierdził.

Komentując wprowadzone w środę przez USA i sojuszników sankcje przeciwko m.in. największemu rosyjskiemu bankowi, Sbierbankowi oraz wprowadzenie zakazu nowych inwestycji, Biden stwierdził, że dotychczasowe restrykcje zniszczyły wszystko to co Rosja osiągnęła przez ostatnie 15 lat. Uważa on całkiem słusznie. Rosja niszczy nie tylko Ukrainę, ale przede wszystkim samą siebie.

– „Nie będziemy mogli ogłaszać każdej sztuki pomocy wojskowej, którą dajemy, którą nasi partnerzy i sojusznicy dostarczają za naszym pośrednictwem, ale zaawansowana broń i amunicja napływają każdego dnia” – stwierdził Biden.

Szok! Dziewczynki poniżej 10 roku życia zgwałcone w Buczy. Dzieci ze związanymi rękoma [18+]

Źródło: polsatnews.pl

Fotobrazy: różne formaty
Fotobrazy: różne formaty
20,00 zł
Oferta zakończona!
Od 18,90 zł: fotoobraz na płótnie z Twoim zdjęciem (formaty 30x40, 40x60 i więcej) z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz