Home Kategorie Poruszające Rosyjscy żołnierze gwałcili ją przez 12 godzin. „Nie chcę już żyć” mówi ofiara.

Rosyjscy żołnierze gwałcili ją przez 12 godzin. „Nie chcę już żyć” mówi ofiara.

Rosyjscy żołnierze gwałcili ją przez 12 godzin. „Nie chcę już żyć” mówi ofiara.

– „Nie chcę już żyć” – mówi matka czworga dzieci. Kobieta została uprowadzona ze sklepu w Chersoniu przez rosyjskich żołnierzy, a potem 12 godziny była przez nich gwałcona.

Elena została zaatakowana 3 kwietnia. Prorosyjscy mieszkańcy Chersonia mieli wskazać ją żołnierzom jako tą, której mąż udał się na wojnę, więc zasadniczo tej kobiety nie miał kto bronić.

Kobieta była o 15:00 w sklepie, kiedy do środka weszli rosyjscy żołnierze.  To wtedy jeden z nich wskazał na kobietę i powiedział, że ona jest banderówką.

– „Szybko wyszłam ze sklepu i poszłam do domu. Dwaj rosyjscy żołnierze weszli przez drzwi zaraz za mną. Bez słowa pchnęli mnie na łóżko i trzymając pod muszką rozebrali” – powiedziała załamana kobieta.

Żołnierze gwałcili ją na przemian. Mało mówili, tylko od czasu do czasu zwracali się do siebie mówiąc kogo jest teraz kolej. Dom kobiety opuścili o 4:00 nad ranem.

„Nie chce mi się żyć” – powiedziała kobieta. Z drugiej strony jednak czeka na powrót męża, żeby pokazać mu którzy ją wydali.

– „Gwałt to zbrodnia wojenna i narzędzie wojny wykorzystywane przez Rosjan w trakcie wojny na Ukrainie. Chociaż nie znamy jeszcze pełnego zakresu tych czynów, jest już jasne, że stanowi część rosyjskiego arsenału” – napisał ambasador Wielkiej Brytanii na Ukrainie, Melinda Simmons.

Szok! Dziewczynki poniżej 10 roku życia zgwałcone w Buczy. Dzieci ze związanymi rękoma [18+]

Źródło: RMF24.pl

Kawiorowy rytuał spa
Kawiorowy rytuał spa
89,99 zł
Oferta zakończona!
Kawiorowy rytuał spa (89,99 zł) z zabiegiem na dłonie (109,99 zł) i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
47

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz