Home Kategorie Poruszające Rakieta Iskander spadła na dworzec w Kramatorsku. Dziesiątki zabitych.

Rakieta Iskander spadła na dworzec w Kramatorsku. Dziesiątki zabitych.

Rakieta Iskander spadła na dworzec w Kramatorsku. Dziesiątki zabitych.

Dramatyczne doniesienia z Kramatorska w obwodzie donieckim. Na dworzec wypełniony ludźmi spadły dwie rakiety Iskander. Co najmniej 30 osób nie żyje. Ponad 100 zostało rannych.

– „Kilkadziesiąt osób mogło zginąć w rosyjskim ataku rakietowym na dworzec w Kramatorsku w obwodzie donieckim” – informuje szef administracji tamtego okręgu, Kyryłenko.

Na dworzec spadły dwie rakiety typu Iskander z ładunkiem kasetowym, czyli z dziesiątkami mniejszych ładunków wybuchowych. Na filmach publikowanych z okolic dworca widać dziesiątki ciał leżące na ulicy przed halą główną. Są tam też poprzewracane bagaże a strażacy próbują walczyć z pożarem, to prawdziwy koszmar.

Sam dworzec nie został wybrany przypadkiem. To właśnie stamtąd tysiące mieszkańców okręgu donieckiego chciało się ewakuować.  Dlatego Rosjanie uderzyli właśnie tam.

– „Raszyści dobrze wiedzieli, w co celują i czego chcą: chcą siać panikę i strach, chcieli wziąć jak najwięcej cywilów jako zakładników” –

W piątek planowana była ewakuacja mieszkańców z obwodów donieckiego i Ługańskiego, a to ze względu na to, że jest to obecnie główny teatr działań wojennych w regionie. Dlatego to co zrobili Rosjanie jest obrzydliwe.

Źródło: Twitter

Szok! Dziewczynki poniżej 10 roku życia zgwałcone w Buczy. Dzieci ze związanymi rękoma [18+]

Źródło: RMF24.pl

 

 

Odgrzybianie i serwis klimatyzacji
Odgrzybianie i serwis klimatyzacji
23,99 zł
29,99 zł
Oferta zakończona!
Ozonowe odgrzybianie klimatyzacji z kontrolą sprawności za 29,99 zł i więcej opcji w Auto Servis

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz