Home Kategorie Życie Rosja grozi Finom: Prosicie się o zniszczenie!
10.62K

Rosja grozi Finom: Prosicie się o zniszczenie!

Rosja grozi Finom: Prosicie się o zniszczenie!

Rosyjski parlamentarzysta ostrzega Finlandię przed wejściem do NATO. Dżabarow grozi, że Finlandia stanie się ich celem, jeżeli to zrobią. No cóż.

– „Finlandia prosi się o zniszczenie ich kraju, jeśli przystąpi do NATO i stanie się rosyjskim celem” – ostrzega parlamentarzysta z Rosji, tylko tak właściwie, ktoś jeszcze boi się rosyjskich gróźb?

Władimir Dżabarow mówi, że wejście Finlandii do NATO byłoby straszną tragedią. Ostrzegł, że byłby to „strategiczny błąd” podczas gdy fiński minister spraw zagranicznych stwierdził jasno, że kwestia ta zostanie rozwiązana w ciągu najbliższych tygodni.

Dżabarow zwrócił uwagę że kraj Fiński rozwijał się dzięki współpracy z Rosją. Uważa też, że jest to nieprawdopodobne, by sami Finowie podpisali kartę zniszczenia ich kraju.

Ostrzeżenia pojawiły się, gdy Haavisto powiedział, że państwa członkowskie NATO zaoferowały pomoc Finlandii w zapewnieniu bezpieczeństwa podczas procesu wchodzenia do sojuszu. Samo zatwierdzenie wniosku powinno trwać od czterech miesięcy do roku. Jeżeli Finowie dostaną się do NATO to sytuacja dyplomatyczna ulegnie mocniej zmianie.

Szok! Dziewczynki poniżej 10 roku życia zgwałcone w Buczy. Dzieci ze związanymi rękoma [18+]

Źródło: polskatimes.com

Park trampolin: bilety
Park trampolin: bilety
13,59 zł
25,00 zł
Oferta zakończona!
Park trampolin: bilet dla 1 osoby za 16,99 zł i więcej opcji w Jump6 (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz