Home Kategorie Poruszające Kolejna zbrodnia Rosjan. W Makarowie zastrzelili 132 cywilów.

Kolejna zbrodnia Rosjan. W Makarowie zastrzelili 132 cywilów.

Kolejna zbrodnia Rosjan. W Makarowie zastrzelili 132 cywilów.

– „132 cywilów zastrzelili w Makarowie w obwodzie kijowskim żołnierze rosyjscy” – poinformował w piątek szef władz miasta Wadym Tokar w telewizji ukraińskiej.

– „Zobaczyliśmy ich bestialstwa, wczoraj zabraliśmy ciała 132 cywilów, których zastrzelono” – stwierdził Tokar. To kolejna zbrodnia wojenna w wykonaniu Rosjan. To chore.

– „Podkreślił, że do Makarowa wrócili lekarze i przywracane są usługi na wyzwolonym terytorium. – Przywracamy prąd dla całej hromady (gminy). Z gazem jest trudniej z powodu zaminowanych pól. Pracujemy teraz nad rozminowaniem terenu” – stwierdził.

Dodał, że przed wojną w mieście mieszkało blisko 15 tys. osób. Jednakże w aktywnej fazie obrony pozostawało tam mniej niż 100 osób.

Jest to o tyle smutne, że kilka godzin temu informowaliśmy państwa również o odnalezieniu kolejnych ciał cywilów w miejscowości Husariwka. Rosjanie mordują ludzi na lewo i prawo.

Pilne! Rosyjski samolot nuklearny nad Polską.

Źródło: Polsatnews

Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
79,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z podstawami kadr i płac z zaświadcz. MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz