Home Kategorie News Putin jest poważnie chory? „Teraz sytuacja jest krytyczna”.
30.41K

Putin jest poważnie chory? „Teraz sytuacja jest krytyczna”.

Putin jest poważnie chory? „Teraz sytuacja jest krytyczna”.

Rosyjski oligarcha Leonid Niewzlin, zacięty przeciwnik Władimira Putina, w rozmowie z niezależną rosyjską dziennikarką stwierdził, że prezydent Rosji jest w krytycznej sytuacji.

Władimir Putin nie jest odpowiednio informowany o przebiegu wojny na Ukrainie. Z kolejnych doniesień niezależnych od Kremla źródeł wynika, że poza oderwaniem od realnej sytuacji na froncie, Putin ma problemy ze zdrowiem.

Niezależna dziennikarka z Rosji Julia Łatynina rozmawiała z oligarchą Leonidem Niewzlinem, zaciekłym przeciwnikiem Putina.

Dziennikarka zapytała, czy Putin rozumie sytuacje na froncie. Jak przytacza Onet, według Niewzlina Putin unika odmiennych opinii o wojnie, a tym bardziej komunikatów o realnych stratach i porażkach Rosji.

– „Według wiarygodnych informacji z kręgów rządowych nie odbywają się już żadne spotkania wojskowo-polityczne i strategiczne ani rady eksperckie. Prezydent nie jest nimi zainteresowany. Takich narad nie ma w ministerstwach i departamentach, bo jeśli nie są one potrzebne pierwszemu szefowi, to nie potrzebują ich inni” – powiedział oligarcha dziennikarce.

W dalszej części programu zwrócił uwagę, że dzisiejszy przywódca Rosji nie jest tym samym człowiekiem, którym był jeszcze kilka lat temu. Wskazał, że w tej sprawie konsultował się z lekarzami z Izraela.

– „Putin nigdy nie był idiotą, a jako agent KGB zawsze interesował się i chciał zrozumieć, co się dzieje. Ale to był poprzedni Putin. Około rok temu zaczął przechodzić zasadniczą przemianę, a teraz sytuacja jest krytyczna” – powiedział Niewzlin.

Wyjaśnił, że problemy zdrowotne Putina wynikają m.in. z tego, co możemy odczytywać jako stosowanie botoksu.

– „To, co zwykliśmy uważać za efekt botoksu, jest w rzeczywistości długotrwałym działaniem sterydów. To wiele wyjaśnia. Sterydy to preparaty hormonalne, które są przyjmowane w różnych przypadkach – w onkologii, chorobach autoimmunologicznych i innych. Według lekarzy Władimir Władimirowicz od dawna jest pod wpływem sterydów i może to mieć związek z naturą jego choroby. Może to być choroba onkologiczna i można stosować sterydy w jej leczeniu, aby zapobiec nawrotom” – stwierdził Niewzlin w rozmowie z Łatyniną.

– „Osoba wystawiona na działanie sterydów popada w agresję. Jest szalenie drażliwy, trudny do opanowania i musi być w bunkrze, ponieważ jego odporność jest żadna. Każda choroba bakteryjna lub wirusowa może szybko doprowadzić do tragicznych konsekwencji. Mówiąc obrazowo, nie może skaleczyć ręki, żeby nie umrzeć z powodu zakażenia krwi itp. W tej wersji życie w bunkrze staje się zrozumiałe” – dodał biznesmen.

Uśmiechnięci kierowcy i ciała ofiar. Zełenski opublikował uderzające nagranie.

Źródło: Onet

Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
71,99 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Masaż relaksacyjny (89,99 zł) lub pakiet spa (od 149,99 zł) w instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
19
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz