Home Kategorie Poruszające 14-latka zgwałcona przez 5 okupantów, teraz jest w ciąży. 11-latek zgwałcony na oczach matki.

14-latka zgwałcona przez 5 okupantów, teraz jest w ciąży. 11-latek zgwałcony na oczach matki.

14-latka zgwałcona przez 5 okupantów, teraz jest w ciąży. 11-latek zgwałcony na oczach matki.

O przerażających przypadkach gwałcenia dzieci przez rosyjskich żołnierzy poinformowała w piątek Ludmyła Denisowa. 14-latka z Buczy została zgwałcona przez 5 Rosjan. Teraz jest w ciąży.

Agresorzy nie mieli litości nawet dla małych dzieci. Ukraińska rzeczniczka praw człowieka Ludmyła Denisowa poinformowała o drastycznych historiach zgwałconych nastolatków.

– „Dziewczynka, 14 lat, zgwałcona przez pięciu okupantów. Teraz jest w ciąży. Bucza. Chłopiec, 11 lat, zgwałcony na oczach mamy – przywiązali ją do krzesła, żeby patrzyła. Bucza. Kobieta 20 lat, zgwałcona przez trzech okupantów jednocześnie we wszystkie możliwe miejsca. Irpień” – wyliczyła Denisowa na profilu na Facebooku.

Rzecznika zaapelowała do Komisji ONZ badającej naruszenia praw człowieka podczas wojny na Ukrainie oraz do misji eksperckiej utworzonej przez państwa OBWE, aby uwzględniły te fakty rosyjskich zbrodni na Ukrainie.

Dramat pod Chersoniem. Rosjanie zgwałcili ciężarną 16-latkę.

Off-road: szkolenie z nagraniem HD
Off-road: szkolenie z nagraniem HD
89,99 zł
Oferta zakończona!
45-minutowe szkolenie z jazdy off-road z nagraniem HD i bonem wartościowym za 89,99 zł i więcej opcji w Abstractive

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
36
Zły
Zły
44

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz