Home Kategorie News Pilne! Białoruskie służby zaatakowały polskich żołnierzy.
18.80K

Pilne! Białoruskie służby zaatakowały polskich żołnierzy.

Pilne! Białoruskie służby zaatakowały polskich żołnierzy.

– „Białoruscy żołnierze zaatakowali polskich funkcjonariuszy w okolicach Czeremchy na Podlasiu” – przekazała straż graniczna.

Poszkodowane zostały dwie osoby: funkcjonariusz SG i żołnierz Wojska Polskiego. Tak otwarty atak na polskich żołnierzy może doprowadzić nawet do wybuchu konfliktu zbrojnego.

W poniedziałek Straż Graniczna przekazała, że „dziś po północy polskie patrole były dwukrotnie atakowane przez żołnierzy białoruskich, którzy rzucali kamieniami. Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku tego zdarzenia.

Uszkodzony został pojazd SG”. Rzecznik Podlaskiego Oddziału SG mjr Katarzyna Zdanowicz powiedziała, że funkcjonariusz został trafiony w rękę natomiast żołnierz w kolano. Nie są to jednak poważne obrażenia. Działania Białoruskich służb są jednak godne pożałowania. W samochodzie wybito szyby, karoseria również została uszkodzona.

Do ataku odniósł się Stanisław Żaryn:

– „Kolejni cudzoziemcy, kontrolowani przez białoruskie służby, próbują forsować granicę Polski. Operacja hybrydowa prowadzona rękoma reżimu Łukaszenki trwa. Działania wpisują się w agresywny plan Rosji przeciwko NATO” – stwierdził.

Pilne! Prawie cały Siewierodonieck jest pod ostrzałem. Grad pocisków spada na dzielnice miasta.

Źródło: tvpinfo.pl

 

Wybielanie zębów
Wybielanie zębów
199,99 zł
400,00 zł
Oferta zakończona!
Wybielanie zębów od 199,99 zł w Przychodni Specjalistycznej Ewa Konopelko-Śliżewska – 2 lokalizacje (do -55%)

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz