Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Glanc przerażony swoją najnowszą wizją. „Zwłoki w kawałkach, masowy grób”.

Jasnowidz Glanc przerażony swoją najnowszą wizją. „Zwłoki w kawałkach, masowy grób”.

Jasnowidz Glanc przerażony swoją najnowszą wizją. „Zwłoki w kawałkach, masowy grób”.

Wojciech Glanc nie krył przerażenia swoją najnowszą wizją. Zobaczył w niej masowe groby i rozczłonkowane zwłoki, ofiary rosyjskich żołnierzy.

Jasnowidz Glanc w ostatnim czasie skupia się na wojnie na Ukrainie. Niestety, jego wizje nie napawają optymizmem. Zobaczył m.in. obraz sugerujący, że Władimir Putin może zrzucić na Ukrainę bombę atomową. Również w najnowszym filmie podzielił się przerażającą przepowiednią, która nawet na nim wywarła ogromne wrażenie. Glanc widział w niej ogromny masowy grób i rozczłonkowane zwłoki.

– „Ja wizję mam w głowie, ona nie dała mi spać. To była przerażająca rzecz, która mi się po prostu pojawia i powiem Wam, to tak jak to czuję (…)  Miałem to wrażenie bycia w ciele kogoś stojącego w dziwnej kolejce, w wąskim, szarym, szaroburym tunelu. Na końcu tego tunelu było widać światło, widać było żołnierzy, którzy po kolei brali ludzi wychodzących jakby z tego tunelu. Nie można było uciec do tyłu, nie wiem czemu. Robili jakiś rodzaj takiej selekcji. Selekcji na zasadzie, w jaki sposób ten człowiek zostanie zabity. W tej wizji stałem pełen jakiegoś zobojętnienia, troszeczkę jak tak owca czekająca na śmierć (…) Żołnierze robili sobie zabawę, ci Rosyjscy żołnierze. Jakby było straszne to poczucie, jak tak w tej chwili to określam. Takie uczucie poddania, nie wiem, czy pogodzenia się z losem. Takiego poddania się, załamania, może takiego po prostu bezsensu, że nie warto już nic, bo to i tak już jest koniec” – relacjonował.

Najbardziej przerażająca jednak wydaje się wizja kompletnie zniszczonego Doniecka. Jasnowidz z przerażeniem opowiadał o rozczłonkowanych zwłokach i ogromnym masowym grobie. Jego zdaniem już niedługo możemy być świadkami jednego z największych ludobójstw w historii świata.

– „Dosłownie to wygląda tak jakby cała przestrzeń, jakby tornado po niej przeszło i po prostu pocięte, porozrywane kawałki ludzi, leżały zwłoki w kawałkach, jakby przez maszynkę do mięsa ich po prostu przepuszczono. Tam pokazał mi się gigantyczny masowy grób. Gigantyczny masowy grób ludzi pochowanych wręcz żywcem i teraz powiem Wam jedną rzecz, jakie są moje odczucia w związku z tą wizją (…) nadchodzi moment o, którym historia będzie wspominać, jednym z najokrutniejszym, najbardziej obrzydliwych w historii XX  XXI wieku (…) Jak zobaczycie obrazy, jak usłyszycie informacje w mediach, świadomość Holokaustu to będzie się wydawało po prostu piękną bajką” – stwierdza.

Ławrow w końcu zaczął sypać. Powiedział czemu Rosjanie rozpoczęli tą wojnę.

Do 50% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w DermoMedica
Do 50% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w DermoMedica
149,00 zł
300,00 zł
Oferta zakończona!
Do 50% zniżki na Redukcja tłuszczu/cellulitu - niemarkowe w DermoMedica

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz