Home Kategorie Poruszające Aleksiej Byczkow miał zgwałcić niemowlę. Film trafił do sieci. „Oto rosyjskie wojsko”.

Aleksiej Byczkow miał zgwałcić niemowlę. Film trafił do sieci. „Oto rosyjskie wojsko”.

Aleksiej Byczkow to 25-letni żołnierz rosyjski. Zarzucono mu wykorzystywanie seksualne niemowlęcia na Ukrainie. Media pisały, że gwałcił chłopców na okupowanych terenach, wszystko nagrywał i umieszczał w internecie.

Aleksiej Byczkow został aresztowany 9 kwietnia w Rosji po tym, jak umieścił w internecie film będący zapisem rzekomych gwałtów na ukraińskich dzieciach. Media informowały, że wśród ofiar było też niemowlę.

25-letni Byczkow pochodzi z Krasnodaru i jest spadochroniarzem elitarnych wojsko powietrznodesantowych. Służył w jednostce nr 64044 w obwodzie pskowskim. Byczkow wraz ze swoim oddziałem walczył na Ukrainie.

Film z zapisem gwałtów miał trafić do sieci. Ukraińskie media sugerują, że Byczkow wysłał zdjęcia i nagranie innym żołnierzom, którzy przekazali je dalej. Nexta informuje, że według niektórych doniesień Byczkow chciał sprzedać nagranie w darknecie.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski w przemówieniu do litewskich parlamentarzystów powiedział, że udokumentowano setki przypadków gwałtów – na nieletnich dziewczynkach, małych dzieciach, nawet na niemowlęciu.

– „Nawet ta osoba, ten rosyjski dzikus Byczkow z Pskowa został zidentyfikowany. Spadochroniarz czy żołnierz sił specjalnych, który wysłał nagranie do swoich towarzyszy. Nagranie tego, co robi dziecku. Tego, jak torturuje dziecko. To właśnie rosyjskie wojsko” – powiedział Zełenski.

25 dziewcząt i kobiet z Buczy zamkniętych w piwnicy i gwałconych. „9 z nich jest w ciąży”.

Arbuzowe lub czekoladowe day spa
Arbuzowe lub czekoladowe day spa
71,99 zł
89,99 zł
Oferta zakończona!
Arbuzowy pakiet day spa za 89,99 zł i więcej w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
54

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz