Home Kategorie Życie Drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej. Opublikowała je podkomisja smoleńska.
3.78K

Drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej. Opublikowała je podkomisja smoleńska.

Drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy smoleńskiej. Opublikowała je podkomisja smoleńska.

Na stronie internetowej podkomisji smoleńskiej ukazały się nieocenzurowane zdjęcia ofiar katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku. W raporcie zespołu Macierewicza można było znaleźć m.in. zdjęcie ciała prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

W sieci pojawił się raport podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza. Jak donosi Onet, w dokumencie znajdowały się drastyczne i nieocenzurowane zdjęcia ofiar katastrofy Tupolewa, w tym fotografia przedstawiająca ciało Lecha Kaczyńskiego. Portal podkreśla, że zdjęcia nie były jakkolwiek ocenzurowane.

Obecnie strona internetowa podkomisji jest nieczynna. Możemy na niej znaleźć informację o treści: „Przepraszamy. Aktualnie trwają prace konserwacyjne. Zapraszamy wkrótce”.

– „Zwróciliśmy się z pytaniami o tę sprawę do Antoniego Macierewicza oraz Ministerstwa Obrony Narodowej. Czekamy na odpowiedzi” – informuje Onet.

Nie wiadomo, czy opublikowanie drastycznych zdjęć ofiar katastrofy smoleńskiej było zamierzone, czy może doszło do poważnej wpadki.

– „Przyczyną katastrofy smoleńskiej był „akt bezprawnej ingerencji strony rosyjskiej” , a dowodem na nią wybuch w lewym skrzydle samolotu” – powiedział w poniedziałek przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz, który przedstawił wyniki, do jakich doszła podkomisja.

Macierewicz podał, że podkomisja ustaliła, iż u większości ofiar wystąpiły obrażenia będące wynikiem eksplozji, których zróżnicowanie z innymi obrażeniami było możliwe już na etapie oględzin zwłok na miejscu zdarzenia.

Aleksiej Byczkow miał zgwałcić niemowlę. Film trafił do sieci. „Oto rosyjskie wojsko”.

Źródło: Onet

Kurs online: sprzedaż i obsługa klienta z MEN
Kurs online: sprzedaż i obsługa klienta z MEN
69,00 zł
249,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta z zaświadczeniem MEN za 69 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz