Home Kategorie Ludzie Nie żyje gwiazda disco-polo. Zmarła nagle.

Nie żyje gwiazda disco-polo. Zmarła nagle.

Nie żyje gwiazda disco-polo. Zmarła nagle.

Nie żyje Agnieszka Mazurek, wokalistka zespołu Lider Dance. Wiadomość o jej śmierci pojawiła się 12 kwietnia na portalu disco-polo.info. Koledzy z zespołu pożegnali koleżankę.

Agnieszka Mazurek nie żyje. Wiadomość o śmierci wokalistki Lider Dance pojawiła się 12 kwietnia. Informacja o jej śmierci zasmuciła zarówno fanów, jak i kolegów z zespołu. W sieci pojawiło się poruszające pożegnanie Mazurek, opublikowane przez kolegów z grupy.

– „Cały czas nie możemy w to uwierzyć, już nie ma Cię wśród nas… Już nigdy nie zobaczymy Twojej roześmianej buzi, nie usłyszymy Twojego pięknego głosu” – napisali Marcin Madajski i Marcin Tomczyk, z którymi Agnieszka tworzyła grupę.

– „Dziękujemy Ci za każdą spędzoną z Tobą chwilę, każdą zaśpiewaną wspólnie piosenkę i każdy uśmiech, który wywołałaś na naszych twarzach. Zawsze będziemy Cię kochać. Zawsze będziemy o Tobie myśleć. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach” – napisali członkowie grupy Lider Dance.

Pod facebookowym postem pojawił się wysyp komentarzy zasmuconych fanów, którzy wciąż nie dowierzają, że Agnieszka Mazurek nie żyje.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci kobiety. Agnieszka Mazurek tworzyła zespół Lider Dance wspólnie z Marcinem Madajskim oraz Marcinem Tomczykiem. Ich przygoda zaczęła się m.in. występem na festiwalu w Ostródzie.

Jasnowidz Glanc przerażony swoją najnowszą wizją. „Zwłoki w kawałkach, masowy grób”.

Japoński masaż Kobido
Japoński masaż Kobido
129,99 zł
Oferta zakończona!
Japoński masaż Kobido z demakijażem twarzy, serum i kremem za 129,99 zł w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz