Home Kategorie Poruszające Skandaliczne słowa rosyjskiego sportowca. „Wszystkie to prostytutki”.

Skandaliczne słowa rosyjskiego sportowca. „Wszystkie to prostytutki”.

Mistrzyni Rosji w kulturystyce Katerina Bravve zwróciła uwagę na wielki skandal z udziałem Dmitrija Goluboczkina. Mężczyzna szokująco wypowiedział się na temat kulturystek, komentując zawody sportowe.

W Rosji wybuchł skandal, w efekcie którego Prezydium Rosyjskiej Federacji Kulturystyki Dmitrij Goluboczkin został dożywotnio wydalony za powtarzające się publiczne wypowiedzi. Komentując ostatnie zawody, mężczyzna powiedział, że kulturystki żyją jako „prostytutki” i „panie do towarzystwa”. Mistrzyni Rosji w kulturystyce Katerina Bravve skrytykowała go za te słowa.

– „Czy nazywanie kogokolwiek w ten sposób jest normalne? To jest jakieś stworzenie, którego nie można nazwać człowiekiem. Przyjrzyj się uważnie twarzy osoby, która komentując zawody, otwarcie nazywa zawodniczki „paniami do towarzystwa”. To jest niebywałe” – zaznaczyła.

Komentator, który obraził rosyjskie zawodniczki, wyjaśnił swoje stanowisko.

– „Zanim mnie zdyskwalifikujecie, musicie zrozumieć, że już kilka lat temu rzuciłem wyczynową kulturystykę i nie jestem członkiem Moskiewskiej i Rosyjskiej Federacji Kulturystyki. A transmisja na żywo w Petersburgu? Po prostu zostałem sprowokowany” – powiedział.

Skandaliczne zachowanie Rosjanina. Wykonał ten gest na podium.

Groupony na całe menu
Groupony na całe menu
6,00 zł
10,00 zł
Oferta zakończona!
Polska kuchnia: 7,50 zł za groupon wart 10 zł i więcej do wydania na całe menu w Bistro 14 w Rybniku

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz