Home Kategorie Poruszające Rosjanie zgwałcili i zabili 16-letnią Karinę. Zwłoki porzucili na podwórku.

Rosjanie zgwałcili i zabili 16-letnią Karinę. Zwłoki porzucili na podwórku.

Rosjanie zgwałcili i zabili 16-letnią Karinę. Zwłoki porzucili na podwórku.

Na jaw wychodzą kolejne dowody okrucieństwa rosyjskich żołnierzy. W Buczy zidentyfikowano ciało kolejnej ofiary. 16-letnia Karina Jerszowa miała zostać zgwałcona, a następnie zabita strzałem w tył głowy.

16-latka na początku ubiegłego miesiąca zaginęła. 10 marca matka dziewczyny zaapelowała w mediach społecznościowych, aby ludzie pomogli odnaleźć jej córkę, którą ostatni raz widziano na jednej z ulic Buczy.

Finał poszukiwań okazał się być tragiczny. Po tym, jak z miasta wycofały się rosyjskie wojska, odnaleziono tam setki ciał ukraińskich cywili. Jedno z nich należało do 16-letniej Kariny. Dziewczyna najprawdopodobniej została zgwałcona, a następnie zabita strzałem w tył głowy. Jej zwłoki zostały porzucone na jednym z podwórek.

Wieść o tragicznej śmierci 16-latki wstrząsnęła jej bliskimi. Przyjaciółka matki nastolatki opublikowała we wtorek na Facebooku poruszający wpis. Prosi w nim o pomoc finansową potrzebną na pokrycie kosztów pochówku zabitej przez Rosjan dziewczyny.

– „Przyjaciele, straszne wieści. Rasiści zabili córkę mojej przyjaciółki, Karinę Jerszową. Ból jest okropny. Pobito ją, zgwałcono, a następnie zastrzelono przy śmietniku. Szukaliśmy jej, a dziś jej mama dowiedziała się, że Karina została zabita. Utworzyła zbiórkę. Proszę, pomóżcie nam ją pochować, znałam to dziecko od lat, nauczyłam ją angielskiego, była bardzo bystrą i utalentowaną dziewczyną” – napisała na Facebooku znajoma dziewczyny Olesya Wasylec.

Śmierć 16-latki zwróciła uwagę ukraińskich polityków. Sprawę nagłośniła na Twitterze m.in. Łesia Wasylenko, ukraińska parlamentarzystka.

– „16-letnia Karina zgwałcona przez rosyjskich żołnierzy i postrzelona w głowę. Poszukiwania prowadzone przez matkę zakończyły się, gdy ciało znaleziono w Buczy” – napisała ukraińska deputowana na portalu społecznościowym.

Szokujące słowa żony rosyjskiego żołnierza. Ukraińcy przechwycili rozmowę.

Pakiet stomatologiczny
Pakiet stomatologiczny
99,99 zł
Oferta zakończona!
Skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd od 79,99 zł w Wojtanowska Dental Clinic – 2 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz