Home Kategorie Niesamowite Jasnowidz Glanc przepowiada atak Rosji na Polskę? „Będzie mord, boję się”.

Jasnowidz Glanc przepowiada atak Rosji na Polskę? „Będzie mord, boję się”.

Jasnowidz Glanc przepowiada atak Rosji na Polskę? „Będzie mord, boję się”.

Wojciech Glanc w swojej najnowszej wizji powiedział o mordzie, jaki miałby być dokonany na Polakach.

Ostatnie przepowiednie Wojciecha Glanca, chociaż on sam podkreśla, że chciałby, aby nie sprawdziły się, nie napawają optymizmem. Jasnowidz w swoich ostatnich nagraniach opowiedział m.in. o poważnym kryzysie gospodarczym Polski, ryzyku użycia przez Rosję broni atomowej oraz o przerażającym ludobójstwie Ukraińców. Glanc miał też dostrzec mord dokonany na obywatelach Polski. Pozwolił sobie na szokujące słowa pod adresem polskiego rządu.

Jasnowidz Wojciech Glanc w filmie opublikowanym w serwisie YouTube zdradził, że przewiduje zwrot cywilizacyjny w Rosyjskim społeczeństwie.

– „Taka dziwna myśl mi się pojawia jeśli chodzi o Rosję, następuje zwrot cywilizacyjny, że od tego momentu Rosja będzie się cofać w kierunku dziczy. I nie wiem, czy nie należałoby się  tego obawiać w przyszłości. W kierunku dziczy, to jest nie do odrobienia (…) Putin zrobił bardzo poważny krok w kierunku upadku mocarstwa. Tylko my będziemy się cieszyć z upadku, ale ten upadek także dotknie również nas. Ci zwykli ludzie będą chcieli żyć, będą uciekać, będą szukać miejsca na ziemi, gdzie będą mogli normalnie żyć. Tragedia humanitarna tak naprawdę moim zdaniem zacznie się za jakiś czas jako rykoszet tego wszystkiego, zacznie się w Rosji” – ocenił.

Glanc w swojej wizji zobaczył także pomordowanych Polaków. Obrazy miały być na tyle przerażające, że jasnowidz nie był pewien, czy dzielić się nimi z widzami.

– „Miałem dylemat czy to powiedzieć, czy nie. W najbliższych dniach usłyszymy o zamordowanych nie Ukraińcach, tylko o zamordowanych Polakach (…) To będzie szokujące, będzie mord na Polakach (…) Nikt o nich nie mówi. To będzie celowy krok Putina, żeby świat się dowiedział o zabitych Polakach. Będzie taki następny dylemat, nie tylko z Ukraińcami się rozprawimy (…) Oby żaden się nie sprawdził” – słyszymy.

Wróżbita pozwolił sobie także na kontrowersyjne przemyślenie dotyczące rządu.

– „Po tym co zobaczyłem, ostatnie te wizje, powiem Wam szczerze, nie mam ochoty robić następnych, boję się tego co jeszcze odkryję, cholera jasna (…) Ten rząd pracuje dla siebie, Putina i Watykanu” – podsumował.

Jasnowidz Glanc przerażony swoją najnowszą wizją. „Zwłoki w kawałkach, masowy grób”.

eKurs: Microsoft Office Master
eKurs: Microsoft Office Master
29,00 zł
99,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: pakiet 15 kursów Microsoft Office z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz