Home Kategorie Życie Znany rosyjski biznesmen nie żyje. Znaleziono też zwłoki jego żony i córki.
5.11K

Znany rosyjski biznesmen nie żyje. Znaleziono też zwłoki jego żony i córki.

Znany rosyjski biznesmen nie żyje. Znaleziono też zwłoki jego żony i córki.

Ciało Władysława Awajewa, jego żony i córki odnalazł krewny w ich mieszkaniu. Wszystkie ciała miały rany postrzałowe. Trwa śledztwo w sprawie śmierci rodziny.

50-letni Władysław Awajew nie żyje. W przeszłości biznesmen był wiceprezesem Gazprombanku. Jego ciało wraz z ciałami żony i 13-letniej córki odnaleziono w ich mieszkaniu.

Komsomolska Prawda opublikowała nagranie sprzed domu Awajewa. Na miejscu działają funkcjonariusze Komitetu Śledczego oraz policjanci, którzy pilnują wejścia.

Przekazano, że trwa dochodzenie w sprawie śmierci biznesmena i jego rodziny. Już ustalono, że wszystkie ciała mają rany postrzałowe. Według doniesień Awajew miał mieć w ręce broń, a drzwi były zamknięte od wewnątrz. W domu panował nieporządek, a rzeczy były porozrzucane. Jedna ze wstępnych hipotez zakłada rozszerzone samobójstwo.

Awajew działał też w prywatnym biznesie. Był dyrektorem generalnym w firmie badawczej RTK i założycielem firmy LCC Carbonics, w której 50-latek miał pakiet kontrolny akcji. Jak podają rosyjskie media, przedsiębiorstwo w ostatnim czasie znalazło się na skraju bankructwa.

Rosjanie stracili kolejnego dowódcę. „Zmarł od ran odniesionych w walce”.

Fotobrazy: różne formaty
Fotobrazy: różne formaty
20,00 zł
Oferta zakończona!
Od 18,90 zł: fotoobraz na płótnie z Twoim zdjęciem (formaty 30x40, 40x60 i więcej) z Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz