Home Kategorie Poruszające „Setki martwych ciał na ulicach”. Drastyczne nagranie z bombardowanego Mariupola.

„Setki martwych ciał na ulicach”. Drastyczne nagranie z bombardowanego Mariupola.

Mariupol jest obecnie całkowicie zniszczonym przez Rosjan miastem. Setki martwych ciał leży na ulicach. Na profilu pułku Azow pojawiło się poruszające nagranie.

– „Wojska rosyjskie prawdopodobnie opanują cześć Donbasu i korytarz lądowy na okupowany Krym w ciągu 4 lub 6 miesięcy. Oblężony Mariupol czeka całkowita destrukcja. Obawiam się, że to będzie jeszcze gorsze niż Bucza” – mówił jeden z europejskich urzędników cytowany przez agencję AFP.

– „Czym dzisiaj są Mariupol i mieszkańcy Mariupola? To całkowicie zniszczone, zbombardowane, spalone i zgwałcone przez rosyjskich okupantów miasto. To setki martwych ciał na ulicach. To pochówek członków rodziny na podwórkach, w przedszkolach, stałe ostrzały dzielnic mieszkalnych przez rosyjskich zabójców” – pisze na Twitterze pułk Azow, jeden z oddziałów bohatersko broniących portu przed Rosjanami.

Na profilu pułku w mediach społecznościowych opublikowano również poruszające nagranie.

– „Jednak miasto się nie poddaje i nadal jest ukraińskie, dopóki bronią go odważni obrońcy, do ostatniego naboju” – dodano we wpisie na Twitterze.

– „Miasto ma być ukraińskie, by mieć nadzieję na szczęśliwą przyszłość, by nie stać się martwym miastem nieuznawanej «republiki»” – podkreślił pułk Azow.

91-latka przeżyła Holokaust. Zmarła w oblężonym Mariupolu. „Mama nie zasłużyła na taką śmierć”.

Okulary korekcyjne
Okulary korekcyjne
19,99 zł
120,00 zł
Oferta zakończona!
Okulary korekcyjne: 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 120 zł i więcej opcji w AndyOptic

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz