Home Kategorie Życie Rosjanie grożą krajom NATO. „Nie będzie litości”.
6.50K

Rosjanie grożą krajom NATO. „Nie będzie litości”.

Rosjanie grożą krajom NATO. „Nie będzie litości”.

Rosyjska propaganda przekracza kolejne granice. Władimir Sołowjow, który jest jednym z największych twórców rosyjskiej propagandy, ogłosił, że wojna nie skończy się na Ukrainie i „nie będzie litości”.

Eksperci na antenie snują plany ataku na Warszawę, apeluje się o wprowadzenie totalnej cenzury, zachęcają do wieszania Ukraińców itd. To jak zupełnie inny świat rodem z Korei Północnej.

Sołowjow zapowiadając, że wkrótce Rosja zaatakuje żołnierzy NATO. Skąd przyszedł mu tak głupi pomysł do głowy? Ciężko powiedzieć. Jednak takie stwierdzenie nie ma większego sensu.

Dziennikarz kanału Rossija 1 zapowiedział, że „operacja specjalna” w Ukrainie to nie koniec i Rosja ma wielkie plany. Jakie? Mianowicie atak na kraje będące częściom NATO w tym również Polskę.

– „Wierzę, że „operacja specjalna” wchodzi w nową fazę. Ukraina już nie wystarczy. Dziś mówimy o krajach NATO, które zaopatrują ją w swoją broń. Będziemy miażdżyć machinę wojenną NATO, tak samo jak mieszkańców krajów NATO. NATO będzie musiało zadać sobie pytanie: „Czy mamy wystarczająco dużo broni, aby się bronić? Czy mamy wystarczająco dużo ludzi?”. A wtedy nie będzie litości, nie będzie litości” – stwierdził Sołowjow.

Władimir Sołowjow zapowiedział, że nie tylko Ukraina zostanie poddana denazyfikacji. To będzie wojna przeciwko światu i Europie, gdzie jak twierdzi Rosja, wrogowie będą traktowani bardzo surowo. No cóż.

Ukraińska jasnowidzka przepowiedziała śmierć Putina. „Ktoś mu pomoże”.

Źródło: msn.com

Polmed: markery nowotworowe - ponad 300 lokalizacji
Polmed: markery nowotworowe - ponad 300 lokalizacji
99,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiet badań markerów nowotworowych od 99,99 zł - 300+ lokalizacji w ponad 180 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz