Home Kategorie Poruszające Policja zatrzymała auto pędzące 180 kilometrów na godzinę. 15-latka miała spuchniętą twarz i z trudem oddychała [WIDEO]

Policja zatrzymała auto pędzące 180 kilometrów na godzinę. 15-latka miała spuchniętą twarz i z trudem oddychała [WIDEO]

Policja zatrzymała auto pędzące 180 kilometrów na godzinę. 15-latka miała spuchniętą twarz i z trudem oddychała [WIDEO]

Dramatyczny przebieg miała policyjna kontrola na obwodnicy Augustowa (woj. podlaskie). Policja zatrzymała auto pędzące 180 km/h. Wbrew pozorom jednak jest to inna historia niż się wydaje.

Okazało się, że w samochodzie znajdowała się 15-latka, która z trudem oddychała. Policjanci nie wahali się więc ani chwili i postanowili podjąć odpowiednie działania.

We wtorek 19 kwietnia przed godz. 7:00 policjanci z augustowskiej drogówki pełnili służbę nieoznakowanym radiowozem na obwodnicy Augustowa. Tam zauważyli auto pędzące 180 km/h, które zatrzymali do kontroli.  Zamiast pirata drogowego znaleźli w nim niemiecką rodzinę, a sytuacja ich zaskoczyła.

– „Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli okazało się, że podróżowała nim rodzina obywateli Niemiec. 15-letnia pasażerka była w złym stanie zdrowia, miała spuchniętą twarz i ciężko oddychała. Jej rodzice próbowali znaleźć najbliższy szpital. Policjanci od razu przystąpili do działania i postanowili pilotować pojazd do szpitala” – przekazała Agata Iwanowicz z Komendy Powiatowej Policji  w Augustowie.

Dziewczyna dotarła do szpitala dzięki eskorcie policji, gdzie ostatecznie straciła przytomność. Tam lekarzom udało się jej pomóc i wszystko dobrze się skończyło. Prawdopodobnie dziewczynka zażyła leki przeciwbólowe na które jest uczulona.

Rosja płonie! Zagrożone jedno z największych miast w kraju [WIDEO]

Źródło: Fakt.pl

Kawiorowy rytuał spa
Kawiorowy rytuał spa
89,99 zł
Oferta zakończona!
Kawiorowy rytuał spa (89,99 zł) z zabiegiem na dłonie (109,99 zł) i więcej w Body Secret & SPA w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz