Home Kategorie News Pilne! Kolejny dzień krwawych zamieszek w tym kraju.
2.23K

Pilne! Kolejny dzień krwawych zamieszek w tym kraju.

Pilne! Kolejny dzień krwawych zamieszek w tym kraju.

W Szwecji doszło do zamieszek, które sprowokował duński polityk. Zdaniem Katarzyny Tubylewicz to naprawdę agresywna osoba a w dodatku populista. Jest wyjątkowo niebezpieczny.

– „Ten polityk twierdzi, że specjalnie prowokuje muzułmanów, aby pokazać, że są przemocowi” – tłumaczy pisarka Katarzyna Tubylewicz.

W czwartek w Szwecji wybuchły zamieszki, które objęły Sztokholm i inne miasta: Linkoeping, Norrkoepingu i Oerebro. Sytuacja w Szwecji jest bardzo tragiczna i krwawa a duński polityk nie zamierza cofnąć się przed niczym.

– „Rasmus Paludan jest przewodniczącym ekstremalnej, prawicowej i antymuzułmańskiej partii. On ma też szwedzkie korzenie, bo jego mama pochodzi z tego kraju. Od jakiegoś czasu angażuje się w życie polityczne Szwecji, nawet zapowiedział, że będzie kandydował do tamtejszego parlamentu. I to nie jest pierwszy raz, kiedy Paludan organizował demonstracje w Szwecji” – tłumaczyła Tubylewicz.

Jak dodała, demonstracje Paludana zawsze mają podobny przebieg, a ich centralnym punktem jest palenie Koranu. Jemu po prostu zależy na prowokowaniu muzułmanów. Po co? żeby pokazać że są jak to mówi Tubylewicz „przemocowi”.

Rosja płonie! Zagrożone jedno z największych miast w kraju [WIDEO]

Źródło: tokfm.pl

Lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna
98,40 zł
250,00 zł
Oferta zakończona!
Lipoliza iniekcyjna w firmie Kosmetologia estetyczna i Akademia Mesobelle

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz