Home Kategorie Życie Nowe przepisy batem na pijanych kierowców. Zabijesz rodzica w wypadku? Płacisz na utrzymanie dziecka.
1.19K

Nowe przepisy batem na pijanych kierowców. Zabijesz rodzica w wypadku? Płacisz na utrzymanie dziecka.

Nowe przepisy batem na pijanych kierowców. Zabijesz rodzica w wypadku? Płacisz na utrzymanie dziecka.

Ustawodawca Tennessee uchwalił w środę ustawę, która wymagałaby od pijanych kierowców płacenia na utrzymanie dzieci, których rodzice ponieśli śmierć w wypadku spowodowanym przez pijanego.

Ustawa przeszła przez Senat Tennessee w środę po poprawce zmieniającej nazwę ustawy na cześć dwóch córek funkcjonariusza policji stanowej Nicholasa Galingera, który został zabity w wyniku potrącenia przez pijanego kierowcę w 2019 r., według CBS 46.

Ustawodawstwo, które nie zostało jeszcze podpisane, wymaga, aby kierowcy podjeżdżający pod pojazd skazani za zabójstwo lub zabójstwo drogowe z powodu odurzenia płacili alimenty, jeśli rodzic, który zginął w wypadku, ma nieletnie dzieci. Płatności będą kontynuowane, dopóki każde dziecko nie skończy 18 lat i ukończy szkołę średnią.

Zabójczyni Galingera, Janet Hind, wjechała w niego od tyłu, gdy badał pokrywę włazu przepełnioną wodą. Hind był wtedy pod wpływem alkoholu i w lutym został skazany na 11 lat więzienia.

Rosja płonie! Zagrożone jedno z największych miast w kraju [WIDEO]

Źródło: foxnews.com

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,90 zł
200,00 zł
Oferta zakończona!
Wyszczuplająca kriolipoliza od 99,90 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz