Home Kategorie Poruszające Rosjanie zgwałcili, potem zabili jej matkę i siostrę. Okrutna zbrodnia.

Rosjanie zgwałcili, potem zabili jej matkę i siostrę. Okrutna zbrodnia.

Rosjanie zgwałcili, potem zabili jej matkę i siostrę. Okrutna zbrodnia.

17-letnia dziewczyna wraz z babcią zgłosiły się na specjalną linię telefoniczną ukraińskiej Poufnej Pomocy Psychologicznej. Opowiadała ona o okrucieństwie Rosjan w stosunku do jej rodziny.

– „W Irpieniu trzech raszystowskich okupantów zgwałciło matkę i 15-letnią siostrę na jej oczach. Były bite i gwałcone ze szczególnym okrucieństwem. Obie kobiety nie żyją” – mówiła Ludmyła Denisowa, Ukraińska Rzeczniczka Praw Obywatelskich, która opisała tą historię.

Dziewczyna miała w stanie szoku psychicznego przebywać ze zwłokami zabitych kobiet w domu aż przez cztery długie dni. Po tym jak miasto zostało wyzwolone, udało jej się dostać  do swojej babci.

Powiedziała, że podczas gdy jej krewni byli zabijani, ją przetrzymywano i stwierdzono, że jej nie tkną bo jest za brzydka, ale ma opowiedzieć innym o tym co ich czeka.

Denisowa przekazała też, że od 1 kwietnia na specjalną linię telefoniczną, wspieranego przez UNICEF, zgłosiło się ponad 400 osób. Niestety zdecydowana większość omawianych zgłoszeń dotyczy okrutnych zbrodni w postaci gwałtu.

Rosja płonie! Zagrożone jedno z największych miast w kraju [WIDEO]

Źródło: interia.pl

 

Ozonowanie i przegląd klimatyzacji
Ozonowanie i przegląd klimatyzacji
29,99 zł
Oferta zakończona!
Serwis klimatyzacji: ozonowanie (29,99 zł) lub przegląd z nabiciem czynnika chłodzącego (od 79,99 zł) w Pel-Cars

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
2

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz