Home Kategorie Poruszające Rosjanie zgwałcili, potem zabili jej matkę i siostrę. Okrutna zbrodnia.

Rosjanie zgwałcili, potem zabili jej matkę i siostrę. Okrutna zbrodnia.

Rosjanie zgwałcili, potem zabili jej matkę i siostrę. Okrutna zbrodnia.

17-letnia dziewczyna wraz z babcią zgłosiły się na specjalną linię telefoniczną ukraińskiej Poufnej Pomocy Psychologicznej. Opowiadała ona o okrucieństwie Rosjan w stosunku do jej rodziny.

– „W Irpieniu trzech raszystowskich okupantów zgwałciło matkę i 15-letnią siostrę na jej oczach. Były bite i gwałcone ze szczególnym okrucieństwem. Obie kobiety nie żyją” – mówiła Ludmyła Denisowa, Ukraińska Rzeczniczka Praw Obywatelskich, która opisała tą historię.

Dziewczyna miała w stanie szoku psychicznego przebywać ze zwłokami zabitych kobiet w domu aż przez cztery długie dni. Po tym jak miasto zostało wyzwolone, udało jej się dostać  do swojej babci.

Powiedziała, że podczas gdy jej krewni byli zabijani, ją przetrzymywano i stwierdzono, że jej nie tkną bo jest za brzydka, ale ma opowiedzieć innym o tym co ich czeka.

Denisowa przekazała też, że od 1 kwietnia na specjalną linię telefoniczną, wspieranego przez UNICEF, zgłosiło się ponad 400 osób. Niestety zdecydowana większość omawianych zgłoszeń dotyczy okrutnych zbrodni w postaci gwałtu.

Rosja płonie! Zagrożone jedno z największych miast w kraju [WIDEO]

Źródło: interia.pl

 

Kurs online: Majster budowlany
Kurs online: Majster budowlany
79,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: Majster budowlany (79 zł) oraz Specjalista budownictwa (159 zł) z certyfikatem z Kar-Group

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz