Home Kategorie Życie „Rosjanie mszczą się na Polakach”. Robi się coraz niebezpieczniej.
35.93K

„Rosjanie mszczą się na Polakach”. Robi się coraz niebezpieczniej.

„Rosjanie mszczą się na Polakach”. Robi się coraz niebezpieczniej.

Wojna dyplomatyczna pomiędzy Polską i Rosją zaostrza się. Rosjanie już mszczą się na polskich dyplomatach. Odcinają im dostęp do pieniędzy, utrudniają pracę, a nawet robienie codziennych zakupów.

Fakt przypomina, że gdy polskie służby wydaliły 45 rosyjskich dyplomatów. Strona rosyjska nakazała usunięcie podobnej liczby pracowników polskiej ambasady. Z rozmowy przeprowadzonej z rzecznikiem MSZ Łukaszem Jasiną wynika, że Rosjanie na tym nie poprzestali.

– „Rozkopane zostały wszystkie ulice dookoła ambasady. Zostawiono tylko jedno z wejść. I do tej pory pan ambasador, mimo bardzo usilnych starań, nie może w ogóle tej sprawy załatwić. Był nawet problem z wywiezieniem tych wszystkich ludzi, którzy musieli wyjechać” – powiedział Faktowi Jasina. Według niego pojawiły się także problemy z zaopatrywaniem ambasady, a nawet ze zwykłym wyjściem do sklepu na zakupy.

Rzecznik MSZ wskazał też na kilka przypadków zachowań, które nie mają nic wspólnego z kanonami dyplomacji, w tym na „próbę usunięcia polskiej flagi z konsulatu w Irkucku, wrogie manifestacje przed konsulatem w Kaliningradzie oraz uderzenie w polską placówkę w Smoleńsku”.

– „Tam w ogóle nie działa już agencja konsularna, bo wyrzucono jedynego pracownika. Nie ma już jak pilnować sytuacji wokół pomnika i cmentarza w Katyniu” – podkreślił Łukasz Jasina w dzienniku Fakt.

Rosjanie zgwałcili, potem zabili jej matkę i siostrę. Okrutna zbrodnia.

Źródło: PAP

Orientalne pakiety day spa
Orientalne pakiety day spa
127,99 zł
350,00 zł
Oferta zakończona!
Pakiet day spa Orient z masażem, maską i więcej od 159,99 zł w Instytucie Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz