Home Kategorie Ludzie Tragedia w życiu Jarusia z „Chłopaków do wzięcia”? A dopiero co cieszył się ożenkiem.
22.27K

Tragedia w życiu Jarusia z „Chłopaków do wzięcia”? A dopiero co cieszył się ożenkiem.

Tragedia w życiu Jarusia z „Chłopaków do wzięcia”? A dopiero co cieszył się ożenkiem.

2 tygodnie temu pojawiły się wieści, że Jaruś, bohater „Chłopaków do wzięcia”, wziął ślub. Teraz okazuje się, że może zostać bez dachu nad głową.

Jaruś to jeden z najbardziej lubianych bohaterów „Chłopaków do wzięcia”. Produkcja ukazuje życie samotnych mężczyzn mieszkających na wsi, których życie pozbawiło szans w aspekcie matrymonialnym. Bohaterowie sagi poszukują szczęścia w miłości na wszelkie sposoby i niektórym z nich się to udaje. W jednym z niedawnych odcinków widzowie mogli zobaczyć ceremonię ślubną Jarusia i Gosi.

Odnalezienie ukochanej nie było jednak łatwe, bo według Jarusia partnerki, które pojawiały się w jego życiu, spotykały się z nim dla pieniędzy. On szukał jednak uczciwej dziewczyny na całe życie.

– „No znalazłem uczciwą dziewczynę. Były takie dziewczyny niektóre niezaufane, że dużo obiecywali, mało robili, a by chcieli tam gruszki na wierzbie. Za frajer, żeby z kimś dla kasy pochodzić tak parę dni i zaraz sru do następnego. A mi się to nie podobało. Takiej jednej powiedziałem: „Jak tak masz robić, to lepiej to nie”. Ja chcę jedną mieć kobietę na całe życie, a nie pochodzić i sru zmieniać. To nie skarpeta” – ocenił wtedy Jaruś.

Jak się okazuje, gdy Jaruś się ożenił, postanowił wprowadzić się do Gosi, a sam zdał swoje mieszkanie komunalne. Według widzów ten krok może okazać się bardzo złym posunięciem, bo relacje między nim a żoną pozostawiają sporo do życzenia. Komentujący zastanawiają się, co skłoniło Jarusia do tak pochopnej decyzji. Według niektórych w jego sprawy miesza się pani Ewa.

– „No i to właśnie uważam za duży błąd, bo miłość miłością, ale sam powinien wiedzieć, ile trwały dotychczasowe „związki” i zadbać o swoją przyszłość, na wypadek niewypału z małżeństwem. Teraz pytanie czy był to jego własny pomysł, żeby zdać mieszkanie, czy zrobił to za radą np. pani Ewy.”

– „Przynajmniej przez rok powinien to mieszkanie potrzymać, bo nie wiadomo, jak będzie się im układać w małżeństwie. Gdyby coś poszło im nie tak, to Jarek stanie się bezdomny”

– „Co mu do łba strzeliło? Oby nie żałował” – piszą zaniepokojeni internauci.

„Rosjanie mszczą się na Polakach”. Robi się coraz niebezpieczniej.

Pakiety day spa: 4 warianty
Pakiety day spa: 4 warianty
79,99 zł
99,99 zł
Oferta zakończona!
Wybrany pakiet day spa z masażem ciała i więcej od 99,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz