Home Kategorie Ludzie Odnalazła się kochanka Putina. Nagranie zbulwersowało internautów [WIDEO]

Odnalazła się kochanka Putina. Nagranie zbulwersowało internautów [WIDEO]

Alina Kabajewa ujawniła się po długiej nieobecności. W sieci pojawiło się nagranie z kochanką Putina przemawiającą na tle litery „Z”.

Alina Kabajewa to była mistrzyni i medalistka igrzysk w gimnastyce sportowej. Od lat uznaje się ją za partnerkę Władimira Putina i nieoficjalną pierwszą damę. Putin miał nawiązać z nią romans w 2008 roku. Kabajewa była wtedy deputowaną w Dumie z ramienia partii Jedna Rosja.

Aleksiej Nawalny twierdzi, że Putin i Kabajewa pobrali się w 2013 roku. Ich potajemny ślub miał mieć miejsce w miejscowości Wałdaj. Tabloidy utrzymują też, że Kabajewa urodziła Putinowi 4 dzieci: 2 synów i parę bliźniaczek. Oficjalnie nigdy tego nie potwierdzono.

Po napaści Rosji na Ukrainę Kabajewa w rozmowie z agencją TASS powiedziała, że „Rosja zdecydowała się chronić Donbas i Ługańsk przed nazistami” i zapewniała, że jej kraj przetrwa sankcje Zachodu.

Kochanka Putina miała potem zaszyć się poza Rosją, w okazałej posiadłości w szwajcarskim Ticino. Po tym, jak namierzono rezydencję, w sieci pojawiła się petycja skierowana do władz o wydalenie Kabajewej ze Szwajcarii.

Po wielu tygodniach publicznej nieobecności 38-latka odnalazła się w Moskwie. Sfotografowano ją podczas wizyty na próbie gimnastyki artystycznej na stadionie VTB Arena, gdzie trwały przygotowania do charytatywnego festiwalu „Alina”.

Do sieci trafiło nagranie, w którym wystrojona na różowo Kabajewa przemawia na temat wojny. 38-latka naturalnie nie zmieniła narracji i nadal wyraża poparcie dla zbrodniczych działań w Ukrainie. Podkreśliła to odpowiednim anturażem – przypięła do piersi pomarańczowo-czarną wstążkę i stanęła na tle z widoczną literą „Z”.

– „Każda rodzina ma jakąś historię wojenną” – stwierdziła z uśmiechem Kabajewa.

„Putin chce zabić cały naród ukraiński. Pilnie potrzebujemy wsparcia”.

Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical
Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical
47,99 zł
59,99 zł
Oferta zakończona!
Wybrane masaże dla 1 lub 2 osób w Wellness & Beauty Clinical

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz