Home Kategorie Ludzie Władimir Putin jest poważnie chory? Spójrzcie na jego usta.

Władimir Putin jest poważnie chory? Spójrzcie na jego usta.

Władimir Putin jest ciężko chory? W internecie pojawiły się nagrania z mszy, podczas której polityk zachowywał się w dziwny sposób. Zagryzał wargi, a poza tym widać było, że nie panuje nad tikami nerwowymi.

Z okazji Wielkanocy prawosławnej, w moskiewskiej cerkwi odprawiono nabożeństwo, na którym pojawił się m.in. Władimir Putin.

Nagranie przeanalizowano w mediach i internecie. Wywołało ono ogromne emocje. Powodem jest fakt, że Putin zachowywał się w trakcie mszy bardzo dziwnie.

Polityk zagryzał wargi, ściskał świecę i nie panował nad mięśniami twarzy. Prezydent Rosji robił dziwne grymasy, a momentami niespokojnie, chaotycznie kręcił głową. Widać było, że stara się nad sobą zapanować, ale nie może.

Nagranie z moskiewskiej katedry Chrystusa Zbawiciela było transmitowane w telewizji. W trakcie trwania nabożeństwa dyktator, jak podaje agencja Reuters, zabrał głos właściwie tylko raz.

– „Prawdziwie zmartwychwstał” – miał powiedzieć.

Dziennik „The Sun” przytacza hipotezy, jakie pojawiają się odnośnie osoby Władimira Putina. Niektórzy twierdzą, że Putin może mieć chorobę Parkinsona, albo nieuleczalną formę raka, która objawia się między innymi osłabionym układem nerwowym.

Putin zmienia zdanie w sprawie negocjacji z Ukrainą. „Chce dużego zwycięstwa”.

Polmed: Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych
Polmed: Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych
69,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiety badań laboratoryjnych dla grup wiekowych od 69,99 zł - ponad 300 lokalizacji z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz